Новини клініки | Са-Ната - професійна стоматологічна клініка в Києві
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Новини клініки

  У нас в гостях побував ТСН 1+1

У нас в гостях побував ТСН 1+1

Гарними хочуть бути всі. Адже, що ми робимо з самого ранку? Дивимося на себе у дзеркало та починаемо наводити красу. И перше на що ми звертаемо увагу це на зуби і звісно кожен з нас хоче собі Голівудську посмішку. Вона доступна нам? Звісно.

Читати далі >>


Подарункові сертифікати, Стоматологічна клініка Са-Ната

Оу, вау

 

 

Са-Ната, як завжди приходить до нас з любовью та подарунками. Тільки тримайте себе у руках. У нас в Са-Наті з'явилися ПОДАРНКОВІ СЕРТИФІКАТИ ручної роботи, які зроблені з особливим трепетом та любовью! Скоріше заходьте до нас в гості та встигніть придбати цей чудо-подарунок вже зараз!

 

 

 

Читати далі >>

Подарункові сертифікати, Стоматологічна клініка Са-Ната

 Тепер у нас є акваріум!

Тепер у нас є акваріум!

Проведене за кордоном дослідження доводить, що акваріуми сприятливо впливають на психологічний стан пацієнтів і знижують рівень стресу.

Спостерігання за рибками знімає тривожний стан і м'язову напругу у пацієнта, уповільнює пульс, знижує артеріальний тиск. Відзначено, що даний ефект є тривалим:

саме тому акваріуми встановлюють в прийомних, кімнатах очікування при стоматологічних кабінетах. Окрім цього, дослідження, проведені за кордоном показали, що відвідувачі клінік, в яких встановлені акваріуми, в подальшому вже не відчувають такий сильний стрес і більш охоче відвідують лікаря. Діти більш захоплюються, тому їх увага відразу зосереджується на акваріумі, на яскравих підводних мешканцях. Зниження рівня страху у дітей в кабінеті стоматолога є важливим виховним чинником.

   Тепер і в стоматологічній клініці Са-Ната ви можете із задоволенням спостерігати за чудовими мешканцями в нашому акваріумі 🐠🐬🐳 Добра і затишна Са- Ната відкрита для всіх і кожного👨👩👧 Вашим зубкам тут сподобається 👌🏽

Читати далі >>


Про нас пишуть в журналах

   З кожним днем МИ, команда Стоматологічної клініки "СА-НАТА" (Осокорки \ Лук'янівська), стрімко розвиваємося і стараємось для Наших дорогих пацієнтів. Приємною новиною для Всіх нас стала стаття в журналі "CosmoLady", де фахівці Стоматологічної клініки "СА-НАТА" розкажуть Вам про традиційні методи протезування зубів і імплантацію. А також навчать правильно доглядати за Вашими зубками і Вашої порожниною рота!

Читати далі >>

Про нас пишуть в журналах

Зйомка серіалу в стоматологічній клініці "СА-НАТА"

Зйомка серіалу в стоматологічній клініці "СА-НАТА"

Зовсім недавно в нашій стоматологічній клініці "СА-НАТА" знімали серіал, який вже скоро Ви зможете переглянути на телеканалі "Україна". Головну роль в серіалі зіграла відома українська актриса Дарина Трегубова.

Читати далі >>


Новинка - Bio3 Implants вже в стоматології Са-Ната! Знижки на установку!

Bio3 Implants GmbH - всесвітньо відома німецька компанія, яка протягом 20 років працює в галузі стоматології та імплантології. Компанія розробила власну систему: зубні імплантати Bio3 з конусним з'єднанням, яка відповідає найвищим стандартам. Bio3 Implants допомагає зробити процес імплантації зубів простим і якісним. Наші німецькі імпланти відповідають всім стандартам світової якості. У клініці "Са-Ната" Ви завжди можете домовиться про знижку з нашим керівництвом!!

Читати далі >>

Новинка - Bio3 Implants вже в стоматології Са-Ната! Знижки на установку!

Лазер в стоматології "СА-НАТА" Позняки / Осокорки !!!

Лазер в стоматології "СА-НАТА" Позняки / Осокорки !!!

Пародонтолог стоматологічної клініки "СА-НАТА" Київ працює лазером iLase, ідеальним інструментом для повного спектру процедур

Читати далі >>


У клініці з'явився мікроскоп Leica m320

   Мікроскоп Leica M320 дозволяє успішно діагностувати карієс на початковому етапі його розвитку, визначити тріщини, закриття перфорацій. За допомогою даного апарату можна успішно проводити мікрохірургічні маніпуляції в ендотоніі і пародонтології.

Читати далі >>

У клініці з

Лазер на лівому березі зі знижкою!

Будь-яка процедура з використанням лазера - мінус 10% від вартості.

Читати далі >>


Увага!!! Лазер iLase в клініці "СА-НАТА" !!!

У цілодобовій клініці на Позняках з'явився лазер для стоматології нового покоління. iLase - ідеальний інструмент для повного спектру процедур і операцій на м'яких тканинах/

Читати далі >>

Увага!!! Лазер iLase в клініці "СА-НАТА" !!!

Індивідуальні знижки!

  Стоматологічна клініка "СА-НАТА" на Позняках і Лук'янівці має індивідуальний підхід до потреб і можливостей кожного пацієнта. Тільки з нашим керівництвом можна "поговорити" про знижки

Читати далі >>


До уваги батьків наших маленьких пацієнтів!

  Шановні батьки наших маленьких пацієнтів! У кабінеті дитячого прийому стоматології СА-НАТА "оселився" чудовий бегемотик, який із задоволенням допоможе вашому малюку навчитися правильній гігієні порожнини рота. Запрошуємо Вас і Ваших діток "подружитися" з бегемотиком!

Читати далі >>


Пацієнтам іменинникам!

Дорогі наші пацієнти іменинники! Запрошуємо Вас відвідати нашу стоматологічну клініку СА-НАТА зі знижкою! Протягом усього місяця, в якому Ви народилися, отримаєте подарунок сюрприз у вигляді знижки.

Читати далі >>


Стоматологія Позняки і Лук'янівська в Києві

Стоматологія Позняки та Лук'янівка Са-Ната являє собою гармонійне поєднання: найвищих рівнів професіоналізму лікарів, новітні технологічні відкриття в стоматології. Такого вічливого підходу, Ви не знайдете ніде, так як ми складаємо особистий план лікування і догляду за зубами і яснами, для кожного клієнта, з урахуванням особливостей організму. А для наших маленьких клієнтів, забезпечемо особливе дбайливе ставлення! Наша стоматологія є найкращим відділенням, на все місто! Приходьте і переконайтеся в цьому, самі!

Читати далі >>


Увага акція !!!

Увага акція !!!

У стоматологічній клініці "СА-НАТА" на Позняках цифрова ортопантомограмма (панорамний знімок) всього 180 грн!!!

Читати далі >>


Стоматологія Позняки м Лук'янівка

Без перебільшень можна сказати, що стоматологія Позняки та Лук'янівка починається з профілактики порожнини рота. Навіть, якщо пацієнт щодня чистить зуби, але це все одно не звільняє від необхідності хоча б один раз в шість місяців побувати на прийомі у зубного лікаря. Спеціаліст може запропонувати професійну чистку зубів, яка дозволить видалити зубні камені і повернути вашим зубам їх природний вигляд. Крім цього дані процедури зможуть прослужити відмінною профілактикою парадонтиту, лікування якого можна буде в подальшому уникнути.

  Сторонній карієс не омине практично кожного стороною, тому стоматологія в Позняках є найоптимальнішим варіантом його лікування. Спадковість, а також неправильне харчування. При лікуванні карієсу сучасні фахівці використовуватимуть спеціальні інструменти та обладнання. Наприклад, за допомогою спеціального карієс-маркера є можливість визначити якість обробки зуба, а також виключити можливість виникнення рецидиву.

  І кожен може бути впевнений у тому, що він здоровий на всі 100%. Але все-таки кожна людина може страждати від проблем, що виникли в порожнині рота, хоч раз у своєму житті. Тому якщо ж ви вирішили покінчити зі своїми стоматологічними проблемами, то стоматологія СА-НАТА є найкращим вибором для лікування.

  Турбота про стан своїх зубів займає величезне і важливе місце в житті кожного. Так як саме стоматологи є найбільш відвідуваними лікарями. І різного роду стоматологічні захворювання можуть серйозно знижувати якість життя людини, не дозволяти йому відчувати себе максимально комфортно і привітно в будь-якому становищі. А стоматологія та висококваліфіковані фахівці допоможуть перемогти будь-які  хвороби в порожнині рота і зберегти вашу посмішку красивою та здоровою.

Читати далі >>


Цікаві факти про зуби

 Людський зуб - це єдина частина організму, яка не може відновлюватися самостійно. БЕРЕЖІТЬ СВОЇ ЗУБИ !!!

Читати далі >>


Терапевтична стоматологія Позняки

  Терапевтична стоматологія Позняки Са-Ната цілеспрямовано працює над виявленням та лікуванням карієсу і його ускладнень. Ми надаємо високопрофесійні послуги, що відповідають найвищим стандартам якості і безпеки.

Читати далі >>

Поділитися
Вверх