Лікування зубів під мікроскопом, зубна клініка "Са-Ната" ⚕️ стоматологія на Позняках
Лечение каналов Киев
Лечение каналов Киев

Лечение каналов Киев

Качественная стоматология – это отсутствие боли как во время, так и после лечения!

В клинике Са-Ната на самом высоком уровне предоставляются следующие услуги по лечению каналов зуба:

 • Обработка корневых каналов механическим и медикаментозным способом
 • Постоянная пломбировка каналов
 • Временная пломбировка каналов кальцийсодержащим препаратом
 • Распломбировка канала
 • Ультразвуковая обработка каналов

Лікування каналів під мікроскопом

Лікування зубів під мікроскопом - інноваційний метод ендодонтичної терапії. Із застосуванням операційного стоматологічного приладу близько 75% зубів, які раніше видаляли, вдається врятувати. До недавнього часу ендодонтична терапія проводилася на підставі знань лікаря про стандартний і атипової розташуванні анатомічного простору всередині кореня, даних рентгенологічної діагностики. Але ці способи не давали цілісної картини.

Лікування каналів під мікроскопом

Переваги стоматологічної мікроскопії

Лікування зубів за допомогою мікроскопа має ряд переваг в порівнянні з традиційним. Цей спосіб допомагає:

 • оглянути коронку при збільшенні в 20 разів і потужному освітленні операційного поля, що дає можливістьпобачити ознаки початкової стадії патології, виявити невидимі людському оку тріщини, виявити щопочинається процес перфорації і переломи, які роблять нераціональним застосування терапевтичних методик;
 • розрахувати ризик перфорирования кореня;
 • використовувати більш щадні методики препарування тканин;
 • контролювати глибину і точність процесу;
 • застосовувати інструментарій менших розмірів, що покращує доступ до вогнища ураження;
 • виключити психологічний дискомфорт пацієнта завдяки збільшенню відстані від нього до лікаря;
 • виводити зображення на монітор, на якому асистент відстежує хід операції і подає інструменти;

прискорити весь процес і знизити ризик післяопераційних ускладнень і помилок при проведенні процедури.

Лікування каналів під мікроскопом дозволяє з великою точністю відстежити хід методики і визначити наявність старого пломбувального матеріалу, виявити частини зламаних інструментів. Всі операції відбуваються з використанням мікроскопів Leica і Carl Zeiss.

Лікування каналів зуба під мікроскопом допомагає легко формувати ендодонтичний доступ, контролювати чистоту порожнин і їх повне тривимірне пломбування.

Показання для застосування

Стоматологічну оптичну систему застосовують при різних захворюваннях (від карієсу до пульпіту). Однак найбільш часто її використовують при канальної чищенні. Свідченням є наявність розгалужених ходів, викривлення коренів з вираженими вигинами, які раніше визначалися «на дотик».

Точність у встановленні їх топографії дозволяє звести до мінімуму використання бормашини, що допомагає проводити висвердлювання тільки патологічно змінених тканин, не зачіпаючи здорові.

Використання нових технологій

Лікування зубів під мікроскопом Київ в клініці «Са-Ната» дає можливість проводити ревізію і розширення порожнин компактним бездротовим ендодонтичним наконечником, обладнаним електроприводом - ендомотором Tri Auto ZX (від J.Morita). Також лікування зуба під мікроскопом супроводжується канальним пломбуванням способом 3D обтурації.

За допомогою приладів System Obtura розігріта до високих температур пломбувальний маса під високим тиском подається в порожнини. Такий метод дозволяє скоротити кількість пір в обтурірованних каналах. Лікування каналів за допомогою мікроскопа виключає порушення крайового прилягання при пломбування та виключає ризик виходу пломбувального матеріалу за апікальний отвір.

Нові методи, сучасне високотехнологічні прилади фірм Leica і Carl Zeiss, що застосовуються в клініці «Са-Ната» і дозволяють діяти з прицільною точністю, досвідчений персонал і висококваліфіковані фахівці гарантують ефективне лікування і максимальне збереження депульпірованного зубного ряду. Також вони дозволяють заощадити матеріальні засоби пацієнтам, які витрачаються на виправлення помилок (переліковування) при ендодонтичної терапії.

За допомогою представлених технологій нашим фахівцям стало можливо не тільки зробити лікування в кілька разів якісніше, а й витрачати на нього менше часу. Таким чином, це дозволяє депульповані (без нерва) зуба служити довгі роки, і не доставляти людині клопоту. Правильно запломбований корінь - це в першу чергу міцний фундамент для самого зуба.

Лікування каналів, вартість послуг:

Поділитися