В нашей клинике механические приемы чистки зубов применяются сегодня в качестве вспомогательных. В большинстве случаев снятие зубного налета и конкрементов (камня) осуществляется с помощью ультразвукового скейлера.

Профессиональная чистка зубов ультразвуком в центре стоматологических услуг «Са-Ната» на Лукьяновке проходит в несколько этапов. На первом проводится снятие мягкого налета с помощью абразивных паст, а затем конкрементов с использованием ультразвукового скейлера. На втором – полировка эмали специальными щеточками. На третьем – фторирование зубов (Киев).

Большинство передовых стоматологических технологий сегодня пришли в Киев. Ультразвуковая чистка зубов производится с применением передовых аппаратов последних модификаций. Чистка камней на зубах ультразвуком, цена которой в клинике «Са-Ната» удивляет своей доступностью, увеличивает количество света, отражаемого от зубов, поэтому они становятся визуально более блестящими и светлыми.

Стоматология Са-Ната помимо комплекса передовых мероприятий по профессиональной чистке зубов, осуществляет консультационную поддержку пациентов. Для сохранения результатов гигиенических процедур, пройденных в стенах клиники, проводится индивидуальный подбор средств по уходу за ротовой полостью.

После наших процедур чистота, эстетика и здоровье зубов а также свежее дыхание Вам обеспечено!

Професійне чищення зубів ультразвуком в Києві

У багатьох людей формується помилкова думка, що для повноцінного догляду порожниною рота досить просто регулярно чистити зуби. Але насправді це далеко не так. Гігієна порожнини рота складається з двох взаємодоповнюючих напрямків:

  • професійна, яка виконується в стоматологічній клініці СА-НАТА за участю лікаря-пародонтолога;
  • щоденна індивідуальна, яка здійснюється самостійно людиною, в домашніх умовах;

Клініка «СА-НАТА» на Позняках пропонує професійні методи гігієни порожнини рота, які вважаються одним з найбільш результативних засобів профілактики зубних хвороб.

Ультразвукове очищення зубів - сучасний, швидкий і безпечний метод гігієни рота. Київ ультразвукова чистка зубів відбувається за допомогою скейлера (приладу, що захищає поверхню емалі від каменю і нальоту).

Головними перевагами цієї методики вважається: безболісне усунення нальоту, обробка кореневих каналів, видалення каменя, якісна поліровка зуба за допомогою спеціальних косметичних засобів. Київ ультразвукова чистка зубів - незамінна процедура, яку вибирає багато людей, які завжди хочуть мати естетичну, і білосніжну усмішку.

Чистка каменів

Чистка каменів

Як правило, чистка каміння на зубах ультразвуком ціна на яку демократична, необхідна в разі, якщо на зубах є мінералізовані відкладення. Не можна проводити цю процедуру під час вагітності, підвищеній чутливості і пацієнтам з імплантатами.

Після здійснення цієї очистки не стоїть робити фтор-профілактику, протягом доби, є фарбувальні продукти, курити, вживати кислу, солодку, гостру і солону їжу. Чистка каменів на зубах ультразвуком ціна на яку прийнятна, допоможе повернути кожному красиву, здорову і білосніжну усмішку.

Професійне чищення зубів ультразвуком

Звернувшись до нас, можете бути впевнені, що професійна чистка зубів ультразвуком в Києві буде здійснена кращими фахівцями, що мають за печами багатий досвід. Вони періодично поповнюють свій багаж знань і обмінюються досвідом на конференціях та тренінгах присвячених даній темі.

Завдяки нам тепер багато людей можуть в будь-який час замовити дану послугу. З усього вище викладеного варто зробити висновки і сказати, що професійна чистка зубів ультразвуком в Києві - це вид профілактики смужки рота, що дозволяє зберегти ясна і зуби здоровими.

Професійне чищення зубів ультразвуком

Air Flow

Air Flow

Air flow - новітній спосіб відбілювання і чищення зубів. Він використовується для ефективного видалення нальоту. Високу ефективність ця система демонструє, коли чистка проводитися у курців, любителів чаю та кави. У нашій стоматології Air flow чистка зубів Київ виробляють професіонали, із застосуванням високоякісних матеріалів. Протипоказана вона в разі наявності у людини астми, і індивідуальної нестерпності соди.

Фторування зубів

Процедура, яка виробляється з метою профілактики карієсу, шляхом насичення емалі іонами фтору називають фторування. Фтор - важливий елемент для здоров'я зубів. У разі його нестачі відбувається витончення емалі, в результаті чого зуби стають чутливими і піддаються карієсу. У такій ситуації на допомогу прийде фторування зубів Київ, замовити яке, можна завжди зробити в клініці «СА-НАТА». Воно буває простим і глибоким.

Для його проведення ми використовуємо тільки якісні матеріали і сучасні технології, тому фторування зубів Київ у нас вважає за краще замовляти багато постійних клієнтів.

Профілактика і гігієна, вартість послуг:

Поділитися