Вектор терапія, зубна клініка "Са-Ната" ⚕️ стоматологія на Позняках

Вектор терапія

Наліт на зубах - бактеріальна плівка, що утворюється вже через 1-2 години після чищення зубів. При просочуванні солями вона твердне, утворюючи твердий камінь. Ці відкладення є причиною розвитку карієсу, захворювань ясен і інших хвороб пародонту. Вектор терапія в стоматології призначена для лікування і профілактики пародонтозів. Тільки професійна чистка видаляє відкладення з важкодоступних місць, з яких його неможливо усунути самостійно.

Вектор терапія

Vector - терапия — это современный эффективный и безболезненный метод лечения заболеваний пародонта (тканей зуба) с помощью специального аппарата “Vector”. Особенностью этого аппарата является то, что на его наконечнике находится специальная защитная оболочка, благодаря которой в процессе процедуры вектор-терапии твердые и мягкие ткани, окружающий сам зуб, не травмируются.

Принцип дії

Вектор терапія в клініці Са-Ната виконується за допомогою ультразвукового апарату виробництва німецької фірми «Vector» Durr Dental. Він щадяще діє на різні види відкладень, розташованих як на поверхні коронки, так і в пародонтальних кишенях, не пошкоджуючи емаль, тверді тканини зуба і слизову ясен.

На відміну від інших ультразвукових пристроїв «Vector» не робить шкідливого впливу, так як хвилі тільки по дотичній йдуть по поверхні зуба. Залежно від мети використання фахівець може додавати кошти з різними характеристиками - абразивний або поліруючий. Спеціальна тонка насадка, яка обертається на 300 °, дає можливість проникнути і ретельно очистити простір між зубом і яснами.

Що подається через насадку суспензія м'яко очищає не тільки за допомогою дрібних частинок, але і завдяки ефекту кавітації. При впливі ультразвукових хвиль на суспензію утворюються бульбашки газу, які, розширюючись, руйнують структуру каменю, полегшують його відшарування. Завдяки можливості полірування поверхні час повторного освіти нашарувань збільшується.

До складу так званої «ультразвукової ванни», крім хвиль і абразивно-полірувальної суспензії входить розчин антисептика. Він знищує патогенні мікроорганізми, попереджає їх впровадження в тканини зубів і ясен, нормалізує мікрофлору ротової порожнини. Вбудоване освітлення скейлера і можливість тактильної оцінки режиму роботи гарантують більш точне вплив на об'єкт і запобігають травми. Пацієнт відзначає комфорт, безболісність і ефективність лікування.

Переваги

Vector терапія має численні переваги перед іншими методами звільнення зубного ряду від нашарувань, завдяки влаштуванню апарату, який:

 • здійснює впорядковані коливання; відсутність хаотичних «биття» скейлера попереджає травми твердих і м'яких тканин;
 • пульсація наконечника м'якша і плавна, що дозволяє лікувати пацієнтів з підвищеною чутливістю зубів;
 • дозволяє проникнути в зубодесневой кишеню на значну (11 мм) глибину, інші моделі ультразвукових скейлером обмежувалися 5-7 мм;
 • не виробляє механічного впливу на коронку і безпосередньо не контактує з зубом;
 • попереджає хірургічне лікування стоматологічних патологій.

Вектор терапія в Києві дозволяє істотно скоротити час лікування пародонтозів, прискорити купірування запальних процесів, зменшити кількість і глибину пародонтальних кишень. Апарат «Вектор» також використовують в клініці Са-Ната при великих обсягах протезування і профілактики відторгнення імплантатів. Комплексний вплив методу дозволяє уникнути переходу патологій в хронічну стадію, подовжує період ремісії, запобігає необхідності хірургічного втручання.

Сучасна стоматологія вектор терапія, в якій є новим словом в пародонтології, має велику кількість традиційних та інноваційних методів лікування. У клініці Са-Ната висококласні фахівці володіють ними і успішно застосовують досягнення науки і медичної техніки в своїй роботі.

Одночасно з ультразвуковими коливаннями робочого інструмента система «Вектор» під певним тиском подає на оброблювану поверхню зуба антисептичний розчин і шліфувально-полірувальну суспензію, створюючи, таким чином, так званий ефект «ультразвукової ванни».

Як відбувається процедура "Vector терапії":

 1. Діагностика. Для того, щоб врахувати всі індивідуальні особливості пацієнта, визначити ступінь ускладнень і скласти грамотний план подальшого лікування необхідна діагностика. В основному здійснюється за допомогою рентгенологічного обладнання.
 2. Професійне чищення. Для видалення зубних відкладень застосовується система Air Flow. Дана процедура позбавляє від надясенового зубного нальоту, каменю за допомогою потоку води і спеціальних абразивних речовин під тиском.
 3. Глибока чистка коренів за допомогою апарату Vector (Вектор-терапія). За допомогою спеціальної насадки апарату «Вектор» між яснами і коренем кожного зуба видаляються мікроорганізми і токсини. На цьому етапі проводиться повноцінна чистка та полірування поверхонь кореня зуба, що запобігає в подальшому скупченню відкладень і бактерій.
 4. Контроль результату. Приблизно через три місяці рекомендуються відвідати Вашого фахівця на контрольний огляд для того, щоб перевірити стан ваших ясен і в цілому підтримання Вашої гігієни. Так само кожні 6 місяців рекомендується проходити професійну чистку і підтримуючу терапію для збереження здоров'я ваших зубів, а також профілактики захворювань.

Система «Вектор» дуже ергономічна и має високий рівень чутливості навіть в пародонтальних кишенях глибиною понад 8 мм. Відалення грануляцій, бактерій, піддясеневого зубного каменю и ендотоксінів проводитися без небажаного зняття твердих тканин поверхні зуба и пошкодження навколішніх його м'яких тканин.

 

Застосування системи «Вектор» в лікуванні пародонтитів дає своєрідний подвійний ефект - поряд з ефективним видаленням зубних відкладень найдрібніші частинки гідроксиду апатиту в суспензії вже під час очищення зуба полірують його поверхню, що сприяє запобіганню рецидивів захворювання.

Результат застосування Vector -терапії:

 • Дозволяє зупинити процес оголення шийки зуба.
 • Зменшує глибину пародонтальних кишень.
 • Запобігає набряклості ясен, кровоточивості і неприємного запаху з рота.
 • Є повноцінним видаленням зубних відкладень і біоплівки.
 • Відсутність травмування ясен.
 • Дозволяє уникнути подальшого виникнення захворювань пародонту.

Регулярна підтримуюча «Вектор»-терапія дає можливість стабілізувати процес і перевести захворювання пародонту в стадію ремісії. У багатьох порівняно важких випадках відпадає необхідність в проведенні хірургічного втручання.

У своїй практиці фахівці мережі клінік "Са-Ната" використовують тільки найефективніші і сучасні методи лікування захворювань зубів. Для нас, перш за все, важливий результат своєї роботи і щасливий пацієнт, задоволений результатом свого відвідування!

Вартість послуги

Ціна послуги залежить від складності випадку, тривалості лікування та використання високотехнологічної апаратури. У клініці Са-Ната ціна на "вектор-терапію" обгрунтована і виключає призначення непотрібних маніпуляцій. Також  скоротити витрати на подальшому можливому лікуванні дозволяє система гнучких знижок, постійні акції та наявність системи бонусів для наших пацієнтів.

Вектор терапія, вартість послуг

Поділитися