Цілодобова допомога *

Методи лікування які найчастіше використовують

Методи лікування які найчастіше використовують

На сьогодні розроблено цілий ряд методик лікування, призначених для маленьких пацієнтів. Всі вони не тільки ефективні, але практично безболісні.

  • При появі карієсу емаль втрачає частину необхідних речовин і внаслідок цього починає руйнуватися. У таких випадках застосовується лікування, яке називається реминерализация. Лікар покриває зуб лікарськими препаратами, які містять кальцій і натрій. Вони поступово проникають в емаль і зміцнюють її пошкоджені ділянки.
  • Якщо не звернутися вчасно до лікаря карієс переходить в складні стадії й тоді потрібно розкривати зубну порожнину за допомогою бормашини. Середина його очищається і покривається препаратами, які містять кальцій. Потім встановлюється пломба. Такий метод лікування називається препарування порожнини.

При лікуванні карієсу у дітей необхідно звертатися тільки в професійні стоматологічні клініки, де працюють кваліфіковані лікарі. Саме там приділяється особлива увага передовим технологіям, які знижують хворобливість процедур. Професійні лікарі завжди знайдуть підхід до дитини, дадуть необхідні рекомендації по догляду за порожниною рота і підберуть індивідуальний метод лікування.

Поділитися