Шинування зубів ⚕️ Стоматологічна клініка Са-Ната
Цілодобова допомога *

Шинування зубів

Шинування зубів

При необхідності, для зміцнення рухомих зубів, в нашій клініці проводиться шинування зубів.

Шинування зубів - один з методів лікування захворювань пародонту, що дозволяє знизити ймовірність випадання (видалення) зубів. За допомогою спеціальної шінірующейконструкції стрічки рухливі зуби зв'язуються в одну цілу конструкцію, і знову набувають нормальний естетичний вигляд і функціональність

Основне показання до шинування - наявність рухливості зубів. Шинування бажано і для попередження повторного запалення в тканинах пародонта після лікування за наявності хронічного пародонтиту.

Залежно від способу установки, зубні шини бувають знімні і незнімні. Знімні зубні шини хоча і зменшують рухливість зубів, але не у всіх напрямках. До їх гідністю відносять відсутність необхідності шліфування і обточування здорових зубів, хороші умови для лікування зубів і гігієни рота. Виходячи з цього, незнімні зубні шини краще вирішують проблему рухливості зубів, а завдяки їх мостовидной конструкції, можлива установка зубних протезів. Але вони ускладнюють догляд і лікування зубів.

Стоматологічна клініка «СА-НАТА" на Чавдар / Дмітрівській поможет підібраті Вам Індивідуальні зубні шини, з урахуванням всех Ваших Особливе. Для цього ми проводимо попереднє обстеження пацієнта, отрімуємо комп'ютерну модель его зубів, робимо попередні розрахунки и только после цього відбувається виготовлення та встановлення зубних шин. В результате пацієнт отрімує відмінний захист зубів и Ефективне лікування пародонтиту.

Шинування зубів, вартість послуг

Поділитися