Цілодобова допомога *

Шинування зубів

При необхідності, для зміцнення рухомих зубів, в нашій клініці проводиться шинування зубів.

Шинування зубів - один з методів лікування захворювань пародонту, що дозволяє знизити ймовірність випадання (видалення) зубів. За допомогою спеціальної шінірующейконструкції стрічки рухливі зуби зв'язуються в одну цілу конструкцію, і знову набувають нормальний естетичний вигляд і функціональність

Основне показання до шинування - наявність рухливості зубів. Шинування бажано і для попередження повторного запалення в тканинах пародонта після лікування за наявності хронічного пародонтиту.

Залежно від способу установки, зубні шини бувають знімні і незнімні. Знімні зубні шини хоча і зменшують рухливість зубів, але не у всіх напрямках. До їх гідністю відносять відсутність необхідності шліфування і обточування здорових зубів, хороші умови для лікування зубів і гігієни рота. Виходячи з цього, незнімні зубні шини краще вирішують проблему рухливості зубів, а завдяки їх мостовидной конструкції, можлива установка зубних протезів. Але вони ускладнюють догляд і лікування зубів.

Як відбувається процес постійного шинування?

На внутрішній поверхні зубів робиться горизонтальна борозна глибиною в 0,5 мм. У цю спеціальну борозну укладається цільна скловолоконна стрічка і заливається світловим композитом. Кількість зубів, які беруться в шину, залежить від складності ситуації. Крім найбільш рухливих, в шину обов'язково повинні братися нерухомі зуби. Процедура при необхідності може проводитися під місцевою анестезією і ніяк не порушує естетичність Ваших зубів.

Шинування зубів, приклади робіт

Шинування зубів, вартість послуг

Етапи процедури шинирования:

1) Санація порожнини рота, лікування карієсу, пульпіту та інших захворювань. Так само на початковому етапі здійснюється професійна гігієна порожнини рота.

2) Обробка поверхні зубів, виконання спеціальної борозенки, за допомогою якої в подальшому буде встановлена ​​конструкція (спеціальна нитка зі скловолокна, наприклад).

3) Примірка шини, контроль її функціональності, правильності форми, щільна фіксація і прилягання її до поверхні зубів.

4) Закріплення конструкції спеціальним гелем (стоматологічним клеєм).

5) Нанесення композитного матеріалу, частково закриваючи при цьому шину з внутрішньої сторони поверхні зубів. Далі здійснення просвічування композитного матеріалу ультрафіолетовою лампою.

6) Завершальний етап: шліфування шини і композитного матеріалу для того, щоб виключити можливі травми слизової і мови.

Поділитися