Пластика вуздечки Київ "Са-Ната" ⚕️ Стоматологія Позняки

Пластика вуздечки язика, губ

Кожна людина знає, що собою являє узда або вуздечка. Але напевно, не всім відомо, що вона є в порожнині рота у кожного, причому не одна.

В анатомії вуздечка - це частина слизової оболонки, у вигляді тонкої складки, основною функцією якої є правильне утримання губ, а також мови в необхідному положенні. Вони еластичні, при розмові, артикуляції, або ж витягуванні губ, язика - розтягуються.

Не залежно від анатомії, у кожної людини вуздечка володіє індивідуальними параметрами. Має свою довжину і різне положення. Як показує практика, іноді у дітей вона розташована дуже близько до кінчика язика або взагалі дуже коротка і не пружна. Природно це сильно впливає на розвиток, тому якомога раніше необхідно проводити одну з таких видів операцій:

  • френотомія (розсічення);
  • френектомію (висічення);
  • Френулопластика (представляє собою переміщення місця прикріплення вуздечки)

Операції по коригуванню вуздечки язика, як правило, проводять малюкам до віку п'ять-шість років. Через сім днів, доктор призначає пацієнтові різноманітні вправи, які допомагають зміцнити м'язи, а також уникнути розмовного дефекту.

Що стосується проведення операції пластики вуздечки вірніше губи, то її можна робити тільки в віці семи - восьми років. Саме тоді у дітей повністю прорізаються 4-ри різця верхньої щелепи.

У свою чергу операція пластики преддверья порожнини можна проводити дітям у віці восьми-дев'яти років, тобто в період, коли вже прорізані 4-ри різця нижньої щелепи.

Дані операції проводяться у людей і в більш пізньому віці. Це пов'язано з загрозою розвитку такої хвороби як пародонтит, і так далі.

Лікарі-стоматологи клініки «СА-НАТА» (м.Лукьяновская, м. Позняки, м .Осокоркі) рекомендують відразу привести на прийом до стоматолога дитини, в разі виявлення у нього даної проблеми, і зробити операцію.

Звертайтеся, ми з радістю готові прийти на допомогу кожному з Вас !!!

Пластика вуздечки язика, губ: вартість послуг

Поділитися