Художня реставрація зубів

Художня реставрація зубів
Художня реставрація зубів
Художня реставрація зубів
Художня реставрація зубів

Сам термін - «реставрація зубів» позначає відновлення первісної анатомічної форми, структури, кольору та інших параметрів зуба, роблять його не відрізнятись від сусідніх здорових зубів. Іншими словами, реставрація - це приведення зруйнованих і уражених карієсом зубів до їх первісного вигляду, шляхом правильного підбору реставраційного матеріалу за кольором, прозорості та формі. Відновлення зубів використовується при кариозном і не кариозном ураженні зубів для зміни їх форми і кольору, а також при травматичних ськолах.

Художня реставрація зубів підрозділяється на пряму і непряму.

При прямий арт-реставрації лікар-стоматолог, прямо в роті пацієнта, моделює і відновлює зруйновані частини зубів з реставраційного матеріалу світлового затвердіння (фотополімера), або склоіономера світлового затвердіння.

При непрямої реставрації зуби пацієнта обробляються особливим чином, при цьому знімається зліпок і відновлювана реставраційна частина виготовляється з кераміки в лабораторії.

Стоматологія «СА-НАТА» на Чавдар / Дмитрівській розпорядженні найсучаснішим обладнанням і матеріалами для відновлення зубів. За допомогою свого досвіду і художнього смаку наші лікарі-стоматологи методом прямої художньої реставрації проводять:

естетичне відновлення зубів, уражених карієсом, зубів з некаріозних уражень, після травм
імітація всіх анатомічних особливостей зубів
зміна неправильної форми передніх зубів
закриття диаст (проміжків між зубами)
стійке зміна кольору зубів

Наші лікарі-стоматологи мають уміння побачити, зрозуміти і відтворити, використовуючи особливу технологію пошарового нанесення фотополімерного матеріалу, зруйновані частини зуба повністю повторюючи його природне будова.

Переваги прямої художньої реставрації зубів це, в першу чергу, мінімальне зняття тканин зуба, адже іноді досить незначно змінити форму будь-якого зуба і посмішка пацієнта стає красивою і природною. Завдяки нано-технологій реставрація зберігається довгі роки і ваша усмішка завжди чарівна.

Художня реставрація зубів, вартість послуг

Поділитися