Цілодобова допомога *

Пульпіт

Пульпіт

  Діагноз пульпіт ставиться, в разі якщо запальний процес торкнувся чутливої ​​частини зуба, пульпи. У каналах зуба запалюються навколишні тканини та нерви, що призводить до больових відчуттів. Причиною запального процесу є карієс, який не був вилікуваний раніше або ж повторне запалення, що виникає після лікування.
   Пульпіт характеризується болем. Вона може бути постійною, а може з'являтися після механічного або температурного впливу. Лікування цього процесу полягає у видаленні запалених і уражених тканин зуба з каналів і їх пломбування.
   Ще однією причиною для видалення нервів є періодонтит. Він являє собою запальний процес, що вражає верхню частину коренів зуба. Періодонтит проявляється різким болем, що виникає без будь-яких причин.
   Доведеться чистити канали зуба і в разі необхідності протезування. Коронка або інші методи відновлення пошкодженого зуба вимагають усунення тканин пульпи і їх ретельного пломбування. На жаль, сучасна стоматологія не у всіх випадках здатна зберегти «рідний» зуб. При сильному ураженні періодонта, при сильному руйнуванні або вертикальному переломі лікування каналів не доцільно.
   Типова схема лікування передбачає очищення каналів, розширення і формування зубних каналів, а потім пломбування. Після видалення запалених тканин канали заповнюються ліками, а потім лікар пломбує їх. Після цього стоматолог проводить відновлення зуба за допомогою сучасних пломбувальних матеріалів.

   Якщо у Вас виник зубний біль або підозра на проблему з зубом - негайно звертайтеся до наших професійних фахівців! Ми допоможемо Вам в найкоротші терміни.

Поділитися