Цілодобова допомога *
Імплантація зубів в Києві

Імплантація зубів в Києві

Імплантація зубів є однією з найсучасніших та інноваційних процедур у стоматології. З її допомогою можливо замінити відсутні зуби таким чином, щоб результат був максимально природним і функціональним. Втрата зуба - поширена проблема, яку сучасна стоматологія ефективно вирішує за допомогою процедури встановлення титанового імплантату. Імплантація зубів - це хірургічна процедура сучасної стоматології, яка полягає в заміні відсутнього зуба або декількох зубів шляхом вживлення штучного титанового зубного кореня (імпланта) в кісткову тканину щелепи або верхньої щелепи пацієнта.

Современную методику восстановления утраченного зуба путем вживления искусственного титанового корня еще называют дентальной имплантацией. После установки титанового корня в кость пациента и после ее приживления (остеоинтеграции) на имплант сверху устанавливают мостовидный протез или коронку из диоксида циркония или керамики.

Складові зубного дентального імплантату: титановий штифт (штучний корінь), абатмент (спеціальне кріплення, що з'єднує штифт і коронку) і, відповідно, сама ортопедична коронка (тимчасова або постійна), яку виготовляють у нашій лабораторії. Дентальні сучасні імплантати виготовляють з біосумісних матеріалів для гарантованого подальшого приживлення та довготривалої (довічної) його експлуатації.

Процедура дентальної імплантації

Процедура дентальної імплантації відіграє важливу роль і може розв'язати відразу кілька проблем:

 • Заміна відсутніх зубів. Імплантація дає змогу замінити один або кілька втрачених зубів. Це сприяє відновленню естетики посмішки та функціональності під час жування і розмови.
 • Запобігання змінам у структурі обличчя. За відсутності зубів кістки щелепи починають атрофуватися з часом, що може призвести до зміни форми обличчя і зниження підтримки для м'яких тканин.
Процедура дентальної імплантації
 • Поліпшення функціональності. Імпланти дають змогу відновити нормальну жувальну функцію, що може поліпшити травлення і загальне здоров'я.
 • Запобігання зміщенню сусідніх зубів. Відсутність зуба може призвести до зміщення сусідніх зубів у напрямку порожнього простору, що може спричинити неправильний прикус й проблеми з вирівнюванням зубів.
 • Підвищення впевненості. Відновлення втрачених зубів може допомогти поліпшити зовнішній вигляд і підвищити впевненість у собі у пацієнта.
 • Довгострокове рішення. Правильно встановлені імпланти можуть прослужити довгий час, а іноді навіть і все життя (залежить від виробника і належного догляду).
 • Запобігання змінам у прикусі. Відсутність зубів може призвести до нерівномірного розподілу навантаження під час жування, що може вплинути на прикус і спричинити проблеми із суглобами щелепи.
 • Вплив на загальне здоров'я. Правильне функціонування зубів має важливе значення для загального здоров'я організму, оскільки травлення починається саме в порожнині рота.

Однак слід пам'ятати, що процедура імплантації зубів вимагає якісної оцінки стану пацієнта, хірургічних навичок і ретельного післяопераційного догляду. Рішення про проведення імплантації має ухвалюватися виключно у співпраці із хірургом-імплантологом на основі індивідуальних потреб та клінічних показників пацієнта.

Послуги з встановлення імплантів зубів вимагають сучасного обладнання та висококваліфікованих фахівців. У мережі стоматологічних клінік "Са-Ната" в Києві, наші експерти здійснюють установку імплантатів відомих світових виробників.

Ми працюємо з такими системами імплантів:

Ми працюємо з такими системами імплантів:

 • NEODENT (Бразилія)
 • MEGAGEN (Корея)
 • OSSTEM (Корея)
 • ANKYLOS (Німеччина)
 • STRAUMANN (Швейцарія).

Ці системи імплантатів відповідають найвищим стандартам якості та відрізняються максимальною безпекою, надійністю і довговічністю.

Ми працюємо з такими системами імплантів:

Наші імплантаційні послуги також включають:

 • Встановлення мікроімплантатів для корекції прикусу.
 • Проведення кісткової пластики, включаючи процедуру синус-ліфтингу.

Переваги імплантації зубів у стоматологічній клініці "Са-Ната" в Києві:

Переваги імплантації зубів у стоматологічній клініці
 • Сучасне обладнання. Наша мережа клінік завжди йде "в ногу з часом", тому у своїй роботі ми використовуємо інноваційне та сучасне обладнання. Таке обладнання не тільки допомагає в ефективності виконуваних процедур, але ще є абсолютно безпечним для наших пацієнтів.
 • Фахівці вищої категорії та кваліфіковані фахівці із закордонною освітою. У складі команди "Са-Ната" тільки справжні професіонали своєї справи з великим досвідом, унікальними знаннями та навичками. Процедура встановлення імпланта є складною хірургічною операцією. Для успішного її проведення, грамотної підготовки до та, звичайно ж, для ефективної та безпечної її реабілітації після здійснення, хірург-імплантолог повинен мати особливі знання, мати достатній досвід, а також комплексно підходити до того чи іншого питання. Наші хірурги-імплантологи можуть цим сміливо похвалитися.
 • Передові системи імплантації. Використання передових систем імплантації означає, що наша клініка використовує у своїй практиці тільки найсучасніші світові методики встановлення імпланта. Це може включати в себе нові технології, матеріали та методи, які забезпечують точне й ефективне відновлення зубів. Ті виробники імплантатів, з якими ми активно працюємо, добре себе зарекомендували на практиці, перевірені часом і є лідерами сучасної світової стоматології в галузі імплантології.
 • Косметичний результат. Заміна втрачених зубів імплантами може забезпечити прекрасний косметичний результат. Імпланти зовні мають вигляд і функціонують практично так само, як природні зуби, що сприяє природному і привабливому зовнішньому вигляду пацієнта. Йдеться про протезування імпланта ортопедичною коронкою і не тільки. У нас є своя власна цифрова зуботехнічна лабораторія "Са-Ната Династія", тому ми самі виготовляємо найестетичніші та найдовговічніші коронки з циркону і кераміки, зокрема й коронки на імплантатах та мостоподібні протези за допомогою застосування цифрових 3-Д технологій.
 • Великий професійний досвід. Мережа стоматологічних клінік "СА-НАТА" приймає своїх пацієнтів і дарує їм посмішку мрії вже 11 років. На нашому досвіді десятки тисяч успішних хірургічних та імплантаційних операцій різної складності.
 • Комплексний підхід до пацієнта. Ще однією перевагою, якою володіє наша клініка, - це комплексний підхід у лікуванні пацієнта. До процедури імплантації необхідно підходити комплексно та індивідуально, тому що це складна маніпуляція, яка вимагає індивідуальної підготовки та суворих клінічних показань. Тому для максимальної ефективності проведення такої процедури наші фахівці підходять комплексно, вивчаючи клінічний випадок пацієнта з усіх його існуючих боків і підбираючи грамотні та максимально ефективні методи вирішення, враховуючи аналіз ситуації поглядом різної стоматологічної специфіки.
 • Надання гарантії на проведену роботу. У кожного виробника імплантів є свої фіксовані терміни експлуатації імпланта: Ankylos - довічно, Osstem - 25 років і більше, Straumann - довічна експлуатація, Neodent - 20 років і Megagenn - довічна експлуатація імпланта. На всі види імплантів поширюється гарантія від виробників. Залежно від обраної системи терміни коливаються від 3 до 10 років. Якщо протягом цього часу відбудеться відторгнення штифта, наш пацієнт може розраховувати на безкоштовне встановлення нової конструкції або повернення коштів. Заміна імпланта проводиться за паспортом і серійним номером виробу, присвоєним компанією-виробником.

Імплантація зубів, вартість

Ціни на імплантацію зубів залежать від індивідуальних особливостей пацієнта і наявності супутніх захворювань у порожнині рота, від складності та обсягу операції, виду матеріалів, країни-виробника та інших чинників. З прайсом на послуги клініки ви можете ознайомитися на сайті.

На першому прийомі фахівці клініки обговорять із пацієнтом стратегію лікування, підберуть найкращий і доступний за ціною імплантат. Консультація імплантолога коштує 300 грн. На первинній консультації хірург-імплантолог ознайомитися і детально вивчить Вашу індивідуальну клінічну ситуацію, проведе рентген-обстеження, складе детальний подальший план Вашого лікування, прорахує всю необхідну роботу з підготовки до установки і все, що стосується проведення самої процедури "під ключ".

Імплантація зубів, вартість

Якщо Ви шукаєте надійну клініку для проведення імплантації зубів у Києві, звертайтеся в "Са-Ната". Ми гарантуємо бездоганне проведення процедури та високу якість сертифікованих імплантатів. А своя власна цифрова зуботехнічна лабораторія прямо в нашій клініці надасть можливість завершити протезування на імпланті максимально оперативно з підбором найкращих якісних й довговічних матеріалів та виконати конструкцію в максимально природному й естетичному виконанні.

Скориставшись нашими медичними послугами, Ви залишитеся задоволені результатом!

Імплантологія, вартість послуг:

Поділитися