Імплантація зубів в Києві ⚕️ "Са-Ната", стоматологія на Позняках

Зубні імпланти в Києві, послуга лазерної імплантології

Імплантація зубів в Києві

Втрата зубного ряду - це не тільки косметичний недолік, але і виникнення щелепно-лицьових патологій, порушення травлення і захворювання шлунково-кишкового тракту. Імплантація зубів в Києві дозволяє попередити ці проблеми і відновити зубний ряд безпечно і на тривалий термін.

Установка імпланта зуба вимагає сучасного оснащення і вузькоспеціалізованих фахівців. У стоматологічній клініці «Са-Ната» фахівці високого класу встановлять імплантати від кращих зарубіжних виробників з Німеччини, Франції, Ізраїлю. Крім того, в СТОМАТКЛІНІК:

 • встановлюють імпланти системи MegaGen, ANKYLOS, STRAUMANN, OSSTEM що відповідають найвищим стандартам якості і характеризуються максимальною безпекою, надійністю і довгостроковістю служби;
 • імплантують мікроімплантатів для систем для виправлення прикусу;
 • проводять кісткову пластику - синус-ліфтинг.
Послуги, що надаються
Головні переваги

Імплантація зубів Київ забезпечує установку окремих елементів відповідно до європейських стандартів. Заміна зубів на імпланти гарантує:

 • прекрасний косметичний результат;
 • повернення психологічної впевненості пацієнта;
 • тривалий термін експлуатації;
 • збереження архітектоніки тканин щелепи;
 • збереження тканин сусідніх з імплантатом зубних коронок.

Імплантат може бути надійною основою для кріплення протезів. Точність, висока якість матеріалів дозволяють уникнути таких недоліків, як:

 • травмування ясна;
 • порушення дикції;
 • виникнення алергічних реакцій на матеріал протеза;
 • недовговічність конструкції.

Використовувані високоякісні матеріали і методи запобігають відторгненню імплантованих протезів і розвиток післяопераційних ускладнень. Перед процедурою проводиться ряд досліджень, які дозволяють оцінити ризики і безпечно провести процедуру. Високий професіоналізм, сучасні імплантуються системи та спеціальне обладнання гарантує успіх в 98-100% випадків.

Зазвичай процес остеоінтеграції займає кілька місяців - встановити коронку можна тільки через 2-3 місяців на верхній щелепі і через 1-1,5 місяців на нижній. При використанні системи MegaGen штучна коронка може встановлюватися в той же візит, коли проводиться хірургія. Це можливо завдяки тому, що поверхня імпланту, покрита кальцієвими іонами, швидко зростається з кісткою, а штифти забезпечують первинну стабільність встановленого протеза в кістки.

Сучасне обладнання від кращих виробників допомагає робити точні маніпуляції, контролювати хід операції, мінімізувати людський фактор, що обумовлює безпеку і якість. Особливістю послуг, що надаються «Са-Ната» є новий напрям в стоматології - лазерна стоматологія.

Зубна імплантація ціни на яку в клініці доступні широкому колу пацієнтів завдяки страховому лікування, надання індивідуальних знижок, допомагають швидко, комфортно, безболісно добитися прекрасного естетичного ефекту. Імплантація зуба ціна якої нижче, ніж в середньому по країні - сучасне рішення стоматологічних проблем.

Вартість залежить від складності та обсягу операції, виду матеріалів, країни-виробника та інших факторів. На першому прийомі фахівці клініки обговорять з пацієнтом стратегію лікування, підберуть найкращий і доступний за ціною імплантат. Консультація імплантолога безкоштовна, що також вигідно відрізняє клініку «Са-Ната» від інших столичних стоматологий.

Вартість послуг

Імплант - складна конструкція, імплантувати в товщу щелепи. Для якісної установки необхідна певна товщина кістки, тому фахівці виконують синус-ліфтинг - нарощування кісткової тканини. При подальшій остеоінтеграції абатмент вростає в щелепу, що дозволяє надійно фіксувати конструкцію.

Давно минули ті далекі часи, коли в разі втрати зуба його не можна було відновити знову. Звернувшись до нас, Ви можете бути повністю впевненими в тому, що ми зробимо імплантацію в кращому вигляді, адже їх встановлювати будуть кращі досвідчені стоматологи володіють багатим досвідом, напрацьованим за тривалі і плідні роки практики.

Якщо у Вас не повний зубний ряд, то це може призвести до великих проблем з щелепними суглобами, жуванням, і сусідніми зубами, які можуть почати зміщуватися. Вирішити ці труднощі може допомогти лазерна імплантація, її прийнято вважати одним із сучасних методів в імплантології, який має багато плюсів.

Всього пару десятків років назад, при втраті зуба вважалося, що його неможливо повернути знову, але нині, з розвитком сучасних технологій і появою імплантатів, ситуація кардинально змінилася. На сьогоднішній день знайти гарну посмішку і повністю вирішити проблему із зубним рядом може практично кожна людина.

Лазерна імплантація зубів в Києві - кращі ціни

Сучасна апаратура, висока кваліфікація наших стоматологів дозволяє з упевненістю заявити - ми проводимо кращі і безболісні процедури по установці і лікування зубів.

Імплантологія, вартість послуг:

Поділитися