Цілодобова допомога *

Существует множество различных методик, однако, чтобы выбрать наиболее подходящую для себя, лучше посоветоваться со специалистом. В клинике вам могут предложить абразивное отбеливание, отбеливание с помощью специальных химических составов, а также ультрасовременное лазерное отбеливание. Естественно, ценовой диапазон таких услуг достаточно широк, и выбор метода в основном будет зависеть от ваших финансовых возможностей.

Исправление прикуса также считается одной из популярных процедур. Для этого используют специальные брекеты. Их конструкция практически незаметна на зубах, а эффект отличный. Тем более их эксплуатация не доставляет никакого дискомфорта.

Главным достоинством эстетической стоматологии можно считать то, что зубы после реставрации почти не отличаются от натуральных, а в большинстве случаев выглядят даже лучше. Поэтому не откладывайте поход к стоматологу. Уже сегодня вы сможете иметь не только здоровые, но еще и красивые зубы.

Естетична стоматологія. Основні напрямки

Естетична стоматологія. Основні напрямки

Професійна художня реставрація займає особливе місце в естетичній стоматології. Вона дозволяє усунути тріщини, відколи, щілини, а також зробити все зуби однакової довжини. При цьому стоматолог створює природну форму зуба і його природний тон. Варто враховувати, що реставровані зуби потребують більш ретельного догляду в порівнянні з натуральними. Тому після проведення процедур краще відмовитися від куріння, оскільки нікотин буде викликати потемніння зуба в кореневій області. Рекомендується використовувати ополіскувач та зубну нитку.

Процедуру відбілювання застосовують для коригування кольору в бік освітлення. Крім цього, під час проведення такої процедури видаляються жовті й коричневі плями на зубах. Існує безліч різних методик, однак, щоб вибрати найбільш відповідну для себе, краще порадитися з фахівцем. У клініці вам можуть запропонувати абразивне відбілювання, відбілювання за допомогою спеціальних хімічних складів, а також ультрасучасне лазерне відбілювання. Природно, ціновий діапазон таких послуг досить широкий, і вибір методу в основному буде залежати від ваших фінансових можливостей.

Виправлення прикусу також вважається однією з популярних процедур. Для цього використовують спеціальні брекети. Їх конструкція практично непомітна на зубах, а ефект відмінний. Тим більше їх експлуатація не доставляє ніякого дискомфорту.

Головною гідністю естетичної стоматології можна вважати те, що зуби після реставрації майже не відрізняються від натуральних, а в більшості випадків виглядають навіть краще. Тому не відкладайте похід до стоматолога. Вже сьогодні ви зможете мати не тільки здорові, але ще і красиві зуби.

Поділитися