Стрази на зуби ⚕️ оздоба зубів коштовно камінням

Стрази для зубів, оздоба зубів коштовно камінням ⚕️ Са-Ната - стоматологічна клініка на Позняках

Не існує людей, які не хотіли б мати міцні, рівні і красиві зуби. При цьому красу білосніжною здорової усмішки можуть доповнити і спеціальні зубні прикраси. Прикраса зубів блискучими стразами, дорогоцінними каменями або дорогоцінним металом підкреслить індивідуальність і оригінальність стилю будь-якої людини, приверне увагу і захоплені погляди оточуючих людей.

Стрази для зубів, оздоба зубів коштовно камінням ⚕️ Са-Ната - стоматологічна клініка на Позняках

 

Крім цього, зубні прикраси сприяють бажанню частіше посміхатися, а значить, створювати гарний настрій собі і співрозмовнику, залишаючи приємне враження від спілкування.

Стрази для зубів - це штучні кристали невеликого розміру, які кріпляться до зубів за допомогою спеціального клею.

Скайси - це мініатюрні дорогоцінні камені, які обробляються за спеціальною технологією і проходять відповідну огранювання.

Твінклси - це фігурки, зроблені з золота з каменем або без нього. Фігурка може бути абсолютно будь-який. Тут все залежить від Вашого бажання і переваги. Стрази або дорогоцінні камінці лише доповнять вишукані дизайн твінклса. Найпоширенішими каменями, використовуваними в золотих фігурках, є діаманти, аквамарини, сапфіри і звичайно ж стрази, що імітують будь-який вид дорогоцінного каменю.

За допомогою спеціальних прикрас можна не тільки прикрасити зуби, але і приховати невеликі природні дефекти на поверхні емалі.

Прикраса дорогоцінними каменями, вартість послуг

Поділитися