Як правило, молочні зуби випадають самостійно. Це відбувається приблизно із шестирічного віку. Через їх важливу функцію як зачаток майбутніх постійних зубів робляться спроби зберегти молочні зуби у разі карієсу або інших пошкоджень. Однак якщо трапляється, що молочні зуби надто запалені чи зруйновані, коронка молочного зуба часто не може допомогти зберегти зуб. У разі єдиний варіант — видалення молочного зуба. Це необхідно для захисту наступного, постійного зуба від бактерій карієсу та запалення.
Цілком можливо, що захворювання може перенестися на постійний зуб та пошкодити його. Це може призвести до деформації зубів або поломки коріння.
У деяких випадках може навіть статися так, що молочний зуб виявляється щільнішим за звичайний, і тому наступний зуб не може прорізатися. У цьому випадку дитячий стоматолог клініки «СА-НАТА» допоможе виконати видалення молочних зубів у дитини, щоби звільнити місце для постійних. Для проведення екстракції ми застосовуємо комп'ютерну анестезію або видалення зубів дитині уві сні (з використанням медикаментозної седації), щоб ваша дитина не відчувала жодного болю, стресу або дискомфорту в процесі.
Видалення молочних зубів у Києві — крайній захід, який ми проводимо у стоматологічній клініці «СА-НАТА». Молочні зуби у дітей випадають самостійно у процесі природного перетворення на постійні зуби. Але бувають певні клінічні показання їх необхідного видалення.