Видалення зуба, зубна клініка "Са-Ната" ⚕️ Стоматологія на Позняках

Видалення зуба мудрості

Видалення зуба мудрості

Видалення зуба - є найбільш затребуваною хірургічною процедурою для багатьох людей, яка проводиться в ротовій порожнині. Полягає вона у вилученні зуба з щелепної кістки за допомогою спеціальних інструментів, процедура видалення зуба мудрості в Києві відбувається безболісно.

Дана операція, як правило, проводиться максимально комфортно для клієнта, з невеликим ушкодженням тканин, не залежно від складності. Таким чином, це сприяє швидкому загоєнню ран, а також зменшення на місці вилученого зуба, так званого кісткового дефекту. Особливо важливо це при подальшій імплантації, коли дуже важлива кісткова тканина.

Як правило, стоматологи вдаються до видалення зуба в таких випадках, коли зуб:

 • неможливо врятувати через руйнування, травми, перелому, а також біфуркації кореня;
 • вважається причиною виникнення кісти;
 • стає причиною запалення або невриту;
 • вважається джерелом, який травмує мову, а також щоку;
 • є перешкодою для прикусу.

Головними моментами під час видалення зубів в стоматології Позняки, Осокорки, Лук'янівська є:

 • тільки кращі сучасні анестезуючі медичні препарати, завдяки яким проводимо операції безболісно, ​​атравматично, таким чином, рани гояться швидко. Мало того накладаємо шви на слизову для більш швидкої реабілітації.
 • кожне чергове видалення зуба розглядаємо як підготовку до імплантації. У деяких випадках застосовуємо спеціальні препарати, за допомогою яких утворюється кісткова тканина в тому місці, де був віддалений пошкоджений зуб.
 • наші фахівці ввічливі і уважні до найменших пацієнтів. Як показує практика, в більшості випадків, перший візит малюків до стоматолога часто пов'язаний з видаленням молочного зуба. В такому випадку хірурга варто його видалити так, щоб в подальшому Ваш малюк приходив на прийом до лікаря-стоматолога, як до одного, і при цьому зовсім не боявся заходити в кабінет.
 • по завершенню процедури з видалення зуба, доктор надасть кожному своєму пацієнту необхідні консультації, а також рекомендації. У деяких випадках можуть призначатися перев'язки.
  видалення зуба мудрості в нашій Київській стоматологічній клініці виконується із застосуванням сучасних знеболювальні в найкоротші терміни, якщо Вас турбує дана проблема - записуйтеся на прийом.

Видалення зубів, вартість послуг

Поділитися