Цілодобова допомога *
Брекет системи. Матеріали для виготовлення

Брекет системи. Матеріали для виготовлення

Як матеріали для виготовлення Брекет-система використовуються метал, кераміка, сапфіри. Який тип ортодонтичного пристрою буде рекомендований в тому чи іншому випадку, залежить від характеру лікування, типу зубної емалі, переваг пацієнта з приводу зовнішнього вигляду скоб, їх вартості. Хороші якісні послуги не можуть коштувати занадто дешево. Навпаки, факт невиправдано низьку ціну повинен насторожити вас: а наскільки кваліфікованим буде ваш особистий лікар?

Металеві Брекет-система поширені найбільше. Їм віддають перевагу, у зв'язку з їх особливою міцністю і невисокою вартістю. Однак про естетичної привабливості в цьому випадку говорити не доводиться. Зате носити такий пристрій необхідно буде менше, ніж брекети з іншого матеріалу.

Сапфірові, пластмасові та керамічні брекет-системи найбільш наближені за кольором до природного відтінку зубів. Тому, факт їх носіння буде непомітний для оточення. Пластикові та керамічні варіанти трохи менш естетичні, т. К. Для забезпечення жорсткості їх постачають металевими замками. А сама пластмаса часто забарвлюється під впливом їжі.

Сапфірові скоби непомітні на абсолютно білосніжних зубах. Цей штучний матеріал виблискує і м'яко переливається, немов дорогоцінний камінь. Але і вартість у цього пристосування більш значна.

Щоб повністю уникнути афішування брекетів, вам варто скористатися лінгвальними моделями. Вони також виробляються з металу, але їх фіксація здійснюється з боку мови.

Поділитися