Наші роботи | Са-Ната - професійна стоматологічна клініка в Києві
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Наші роботи

 •  

  Лікування карієсу

  Карієс і його лікування

  На фото Ви можете побачити первинне лікування карієсу! Хочемо нагадати Вам, що рання діагностика карієсу і його лікування дуже важливі, адже навіть невелика плямочка або цяточка, може приховувати величезні руйнування зуба. Важливо не тільки заповнити каріозну порожнину, а й вибудувати природну анатомію зуба! Саме це Ви можете спостерігати в роботі нашої Віти Анатоліївни! Телефонуйте і приходьте до нас на консультацію, щоб Ваші зубки вчасно отримали необхідну допомогу.

   

   

   

   

   

   

   

   


  Карієс контактних поверхонь. Mатеріал ESTELITE

 •  

  Знімні апарати

  Відбитки

  Шановні пацієнти, не забувайте відвідувати лікаря стоматолога вчасно. Перший раз ортодонта краще відвідати при зміні прикусу у дитини, щоб уникнути будь-яких ускладнень надалі. Запорукою якісної роботи ортодонта є в тому числі правильний відбиток. Для цього необхідні знання про властивості відбиткових матеріалів і особливості роботи з ними, щоб отримати правильну конструкцію для подальшої роботи. Відбитки використовують для отримання робочих і контрольно-діагностичних моделей, потім на цих моделях проводять всі вимірювання і контроль лікування. А робоча модель використовується для виготовлення апаратів, які представлені. За допомогою спеціальних ортодонтичних апаратів, можна виправити відповідну ортодонтичну проблему не вдаючись до брекетів до певного віку, тому дуже важливо відвідувати лікаря своєчасно.

 •  

  Вініри

  Вініри

  Пацієнтка звернулася зі скаргами на естетичний дефект, ускладненість при жуванні, а також дискомфорт в скронево- нижньощелепному суглобі. Об'єктивно, зуби стерті на ½, прикус занижений, положення нижньої щелепи заднє, відсутність жувальних зубів. Було проведено терапевтичне лікування каріозних зубів, а також дуже складних кореневих каналів, лікування відбувалося під мікроскопом Leica 320 нашим суперпрофесіоналом, терапевтом-ендодонтом - Наталією Володимирівною. В процесі лікування наш хірург - імплантолог Микола Іванович встановив імплантати в області бічних зубів і видалив зуби, які не підлягали відновленню. Далі було виконано пародонтологічне лікування нашим провідним фахівцем Вітою Анатоліївною, а саме лазерна пластика ясен і корекція ясенного краю. На початковому етапі лікування, для пацієнтки була зроблена суглобова капа для міорелаксації і підготовки суглобу для підняття прикусу. Коли всі підготовчі етапи були проведені, були зроблені високоестетичні тимчасові коронки фрезеровані cad cam. Свого роду проект майбутньої посмішки та плавна адаптація до нового прикусу. На тимчасових коронках відкоригували прикус, а також форму зубів, погоджуючи з пацієнткою. Після періоду адаптації були зроблені високоестетичні безметалеві коронки з пресованої кераміки e-max press Ivoclar Vivadent. Протезування робили в артикуляторі AmannGirbach, з використанням лицьової дуги AmannGirbach. Вся виконана робота була виконана нашим головним лікарем-ортопедом, фахівцем естетичної стоматології і протезування на імплантатах - Василем Володимировичем! В процесі лікування пацієнтки, були збережені "живі" зуби (не видалялися нерви з зубів). Саме Василь Володимирович виступив головним координатором даної злагодженої роботи. Він дуже грамотно зумів організувати весь процес і правильно проконтролювати роботу наших професіоналів! Через 6 місяців, пацієнтка щиро посміхається і відчуває себе комфортно. Дякуємо майстрам своєї справи за терпіння, об'ємну роботу, завзятість і працьовитість!


  Вініри

  Посмішка на мільярд?! Ще б пак! Позаздрить сам Голлівуд! Для Вас робота нашого головного лікаря, стоматолога-ортопеда Василя Володимировича. Спочатку пацієнту відновлювали бічні зуби користуючись повноанатомічними вкладками onlay з пресованої кераміки e-max press IVOCLAR VIVADENT. На передніх зубах встановили високоестетичні, тонкі, керамічні вініри. Вся робота була зроблена в цифровій лабораторії світового рівня.☝☝☝ Таку майстерно виконану роботу, не передати словами і не описати, потрібно побачити особисто і відчути на собі таку ідеальну посмішку!


  Вініри


  Вініри


  Відбілювання і вініри

 •  

  Імплантологія

  Імплантологія

  Цікава робота нашого головного лікаря Василя Володимировича.

  Відповідальність за цю роботу та результат не брала жодна клініка в місті Київ. Результат перевершив всі очікування, найголовнішим, була довіра пацієнта клініці і довіра до свого лікаря! У пацієнта не було жодного свого зуба, були присутні тільки два імплантати, які ставили давно і не в нашій клініці. Для початку були зроблені BPS - протези, це ультрасучасний продукт, що з'явився в результаті поєднання високоякісного матеріалу і тісної співпраці зубних техніків і стоматологів. Так само була зроблена фіксація одного протеза на 2-х імплантатах користуючись системою локаторів. Протези зроблені за технологією біфункціональна система протезування. Саме ці протези максимально точно відновлюють відсутність зубів при повній їх втраті. Вигляд мають естетичний, ніж звичайний протез і вони набагато функціональні! Для їх виготовлення потрібно набагато більше діагностики як в кріслі клініки, так і в лабораторії високого рівня. Завдяки такій системі протезування, думка пацієнтів змінюється в мить. Подивіться, як наша пацієнтка щиро радіє і посміхається, вона задоволена і щаслива, адже такій посмішці, навіть голлівудські зірки позаздрять!

   

  Браво Василь Володимирович! Браво! Золоті руки у Вас!


  Імплантологія

  Приклад одномоментної імплантації хірурга імплантолога Вищої категорії - Миколи Івановича та ортопеда, Головного лікаря - Василя Володимировича. У даній ситуації, стан кісткової тканини дозволило відновити пацієнтові зруйнований зуб, за допомогою одномоментної імплантації. Відразу ж після видалення залишків зруйнованого зуба в лунку був встановлений імплант. Результат бачимо на фото. Це якраз та ситуація, коли відтягувати видалення не можна, тому, що запалення руйнує кісткову тканину! На все свій час!


  Імплантологія

  У пацієнтки була рухливість верхніх і відсутність бічних зубів. В першу чергу було проведено пародонтологічне лікування та зроблені тимчасові коронки. Була зроблена кісткова пластика верхньої щелепи та встановлені імплантати на нижніх та верхніх щелепах. Коли готові були все імплантати до протезування, зробили цирконієвий міст, цирконієві абатменти, керамічні коронки на імплантати та вініри e-max press cad cam на передні зуби. Цю роботу виконала ціла команда професіоналів Са-Нати з нашим головним лікарем Василем Володимировичем. Не зважаючи на тривалість та складність всього процесу, ми досягли відмінного результату завдяки професіоналізму наших фахівців, витримки та довіри пацієнта.

   

 •  

  Лазерна стоматологія

  Лазерне відбілювання зубів

  Лазерне відбілювання, яке використовується в нашій клініці має ряд переваг перед іншими методами відбілювання:

  * Швидко - процедура займає близько 20 хвилин

  * Безболісно - пацієнт не відчуває неприємних відчуттів ні під час, ні після процедури

  * Нешкідливо - відбілюючий гель і лазерна активація не шкодить емалі та зуба в цілому, а гель з фтором, який наноситься на зуби в кінці процедури зміцнить їх і захистить від пошкодження карієсом

  * Ефективно - дозволяє досягти максимально можливої ​​білизни зубів в порівнянні з іншими методами.

  Приклад нашої пацієнтки: До відбілювання колір А3

  Після відбілювання колір А1

  Посмішка стала біліше на два тони.

  Для порівняння, колір який був з новою посмішкою.

  При правильному догляді результат може зберігатися до 10 років.


  Реставрація та лазерне відбілювання зубів

Поділитися
Вверх