Цілодобова допомога *
Переваги імплантантів

 Сучасні технології дозволили створити імпланти, які підходять всім за рідкісним винятком. Винятками можуть бути люди, які страждають непереносністю до тих або інших матеріалів і речовин, що використовуються лікарями для відновлення цілісності зубного ряду.
   

Якщо у пацієнта немає протипоказань, організм нормально функціонує, кісткова тканина досить щільна, а порожнину рота здорова, то лікар приступить до установки імплантів. Після операції пацієнт швидко звикає до протезів. Завдяки тому, що імпланти добре передають зусилля від пережовування їжі на кісткову і м'язову тканини, то кісткові тканини та м'язи ясен НЕ атрофуються і залишаються в тонусі. Крім того, коронки на титанових імплантатах відмінно вписуються в зубний ряд і не виділяються, тобто зберігається природність, яка була до видалення або травми зубів.
 

 

 Після установки всієї конструкції за порожниною рота потрібно доглядати. Правила догляду зберігаються, як і для здорових зубів - чистка два рази в день, відвідування стоматолога раз на півроку. Завдяки такому підходу імпланти прослужать тривалий час і дозволять посміхатися на весь рот і не відчувати дискомфорт через прогалини в зубному ряду.

Дивись також

Поділитися