Ортодонтія - розділ стоматології, основним завданням якої є вивчення етіології, видів профілактики та лікування дефектів щелеп і зубів, як у дорослих, так і у дітей. Слово «ортодонтія» з грецької мови, означає «рівні зуби».

 

Часто від неправильного розташування зубів відбувається порушення гігієни порожнини рота, що сприяє в свою чергу утворенню нальоту. Якщо його вчасно не лікувати, то це призведе до карієсу і запального процесу ясен.

Сьогодні завдяки ортодонтії, є можливість швидко усунути, і запобігти шкідливі звички дітей, виправити пацієнтові прикус і підготувати людину до таких стоматологічним процедурам як імплантація і протезування.

Як правило, корекція прикусу Київ, починається з проведення огляду, а також складання для кожного пацієнта індивідуального плану, за яким власне і буде проходити подальше лікування. Ортодонт під час підбору способу лікування спирається на аналізи рентгенограми.

Якщо вашому малюку вже виповнилося шість років, то в такому випадку варто його обов'язково показати стоматолога, адже в цьому віці прорізаються основні зуби «шістки», від яких залежить правильний прикус. У разі їх неправильного росту потрібна буде корекція прикусу Київ в стоматології «СА-НАТА».

Вирівнювання зубів

Найоптимальнішим моментом, в період, коли рекомендується проводити вирівнювання прикусу дітям, прийнято вважати вік від 6-ти до 12-ти років. Як правило, вирівнювання зубів Київ здійснюється за допомогою сучасних новітніх знімних конструкцій (брекет-системи, капи, облицювальні пластини).

Основними ознаками, у разі виявлення яких варто звернутися до лікаря і провести вирівнювання зубів Київ є: криві зуби, порушення положення мови, ковтання і жування, неправильно розташовані зуби і вимова звуків.

Вирівнювання зубів

Ортодонт Київ

Віддаючи перевагу клініці «Са-Ната» можете навіть не сумніватися в тому, що лікування буде вироблено швидко і якісно, ​​вед їм буде займатися хороший ортодонт в Києві з багатим досвідом, отриманим за тривалі роки роботи. Він врахує повністю всі Ваші побажання, після чого обов'язково втілить їх у реальність. З нами працювати легко і просто.

Виправлення прикусу у дорослих

У наші дні у всіх країнах світу у багатьох людей існує проблема неправильного прикусу. За статистикою з нею стикається приблизно 80-т відсотків людства. Клініка «Са-Ната» пропонує провести виправлення прикусу у дорослих ціни на який не дорогі, найближчим часом. Для цього варто звернутися до нас, або записатися до лікаря попередньо по телефону.

Виправлення прикусу у дорослих
Виправлення прикусу у дорослих
Виправлення прикусу у дітей

Виправлення прикусу у дітей

Також у нас можна зробити виправлення прикусу у дітей ціни, на який обов'язково підійдуть Вам по кишені. Лікарі знайдуть особливий підхід до кожного свого маленького пацієнта. Красива білосніжна посмішка дозволить не просто надати кожній людині впевненості в своїх силах, а й допоможе налагодити особисті, або ділові відносини.

Свою діяльність стоматологія виробляє не перший рік, завжди надає послуги, в тому числі і виправлення прикусу у дорослих і дітей ціни на які доступні, якісно, ​​тому нам довіряє багато клієнтів.

 

Ортодонти займаються діагностикою, лікуванням патологій щелеп і зубів, профілактикою аномалій. Об'єктом впливу фахівця є щелепно-мовний апарат дітей і підлітків.

Завдання ортодонтії

Лікар ортодонт по відношенню до дітей і підлітків займається вродженими патологіями, що зумовлюють порушення розвитку жувального та мовного апарату. Спеціаліст займається вирівнюванням зубів за допомогою:

  • брекет-систем;
  • знімних прозорих кап;
  • спеціальних пластин.

Порушення розташування зубного ряду призводить не тільки до проблем з жуванням, а, отже, захворювань шлунково-кишкового тракту, а й до порушення дикції, акту ковтання, проблемам з розвитком мови. Чим раніше батьки дитини звертаються за допомогою до лікаря, тим швидше і ефективніше відбувається корекція.

Доросла ортодонтія вирішує проблеми з порушенням стану жувальної системи в результаті травм, захворювань або вікових змін. Стоматолог ортодонт виправляє прикус, проводить підготовчі роботи для подальшого встановлення штифтів на місці втрачених зубів або для закріплення протезів. У клініці «Са-Ната» пацієнтові будь-якого віку допоможуть набути впевненості, здоров'я, красу.

Виправлення прикусу

Лікар ортодонт Київ в медклініці «Са-Ната» володіє всіма необхідними навичками, досвідом і знаннями для застосування сучасних матеріалів, інноваційних методів лікування і високотехнологічного обладнання. Від кваліфікації фахівця залежить результат і його стабільність, тому, відвідавши «Са Ната», пацієнт може бути впевнений, що його нова посмішка буде сяяти як у голлівудських зірок.

Залежно від віку, індивідуальних показань і матеріальних можливостей пацієнта, підберуть і встановлять найбільш відповідні індивідуальні ортодонтичні апарати, трейнери або виконані з урахуванням стоматологічних особливості брекет-системи з різних матеріалів.

Сучасний дизайн цих систем зробить лікування не тільки ефективним, але й естетичним. Сьогодні брекети, що встановлюються в медклініці, є окрасою посмішки, надають родзинку і індивідуальність зовнішності підлітка або зовсім невидимі у дорослого.

Ортодонт стоматолог за допомогою виправлення прикусу може зробити обличчя людини більш гармонійним, правильним.

Корекція у дорослих

Вікові зміни, втрата однієї або декількох зубних елементів, стоматологічні та системні захворювання призводять до необхідності відновлення цілісності зубного ряду. У клініці для цього застосовуються різні імплантати, але через неправильного прикусу або зсуву установка їх неможлива.

На допомогу до ортопеда приходить ортодонт, який людині будь-якого віку виправить аномалію і підготує до установки красивих, практично вічних і функціональних протезів або окремих одиниць зубного ряду.

Записатися до лікарів можна дистанційно - за телефонами на сайті або залишивши заявку диспетчеру. По телефону можна дізнатися перелік послуг, які надає ортодонт Київ ціни на них, існуючі знижки, проводяться акції та інші програми, які допомагають заощадити гроші, отримати послуги європейської якості за доступною ціною.

У медклініці застосовуються прогресивні методи діагностики і терапії, вплив відбувається під контролем апаратури, що виключає помилки і гарантує відмінний результат. Фахівці дотримуються думки, що консультації, обстеження і, якщо необхідно, лікування необхідно починати з моменту зростання молочних зубів. Чим раніше людина звернеться до лікаря, тим успішніше пройде лікування і тим більш вражаючим буде результат.

Вартість послуг:

Поділитися