Цілодобова допомога *

Все про зубні коронки

Все про зубні коронки

Відновити зруйнований зуб можна декількома способами, один з найпопулярніших - установка коронки на зуб. Штучна коронка відновлює анатомічну форму і повертає жувальну функцію, також поліпшується естетичний вигляд. Головне - пошкоджена частина зуба перестає руйнуватися. Коронки поділяють на два основних типи:

  • Одиночна - встановлюється на одне місце;
  • Спаяні - кілька одиночних, також називають мостовидні протезом. 

Процедура установки коронки займає кілька етапів, спочатку проводиться первинний огляд та консультація лікаря. Далі, за необхідністю детально діагностика. Після цього зуб потрібно вилікувати, тому встановлення коронки можна здійсніти тільки на повністю здоровий зуб. Можливо також знадобитися пломбування кореневих каналів, загострювання краю коронки на міліметр-півтора для підбору товщини майбутнього протеза. Чи існують протипоказання або випадки, коли установка коронки неможлива? Так, ось найпоширеніші ситуації:

  • Рухливість зуба – при захворюваннях ясен та кісткових тканин, зуб може бути рухливий, на такий зуб установка вкрай не рекомендується
  • Висота пошкодженого зуба дуже мала - при сильному руйнуванні, установка практично неможлива.

Коронка на зуб встановлюється у таких випадках:

  • Природний зуб зруйнований більш ніж на 1/2, всередині немає нерва і зуб згодом ставати тендітним;
  • Підвищене стирання природної коронки;
  • Потрібно встановити новий зуб;
  • Змінити колір, закрити щілину між зубами.

 

 

Матеріалів, з яких виготовляються коронки, кілька - металокераміка (вже застарілий матеріал), безметалова кераміка, фарфор, цільнокерамічна коронка, металокомпозитні. Варто зауважити, що в кожній групі існує кілька підгруп матеріалів. При первинному огляді Ви озвучуєте лікаря свої побажання, а також який бюджет маєте в своєму розпорядженні. Наші фахівці підберуть Вам необхідний і найкращий варіант.

Великою зручністю та перевагою є те, що наша мережа стоматологічних клінік "Са-Ната" має свою власну цифрову зуботехнічну лабораторію "Са-Ната Династія". Це дає нам можливість оперативно виготовляти конструкції, самостійно підбирати якість та надійність матеріалів, відстежувати кожен етап виготовлення та, у разі потреби, вносити зміни у будь-який час, що допомагає доводити результат до 100% ідеалу!

 

Стоматологи клініки "Са-Ната" мають багаторічний досвід в області підбору та установки коронок. Записуйтеся на прийом за допомогою онлайн форми на сайті або за вказаними контактами. Ми раді Вам допомогти вирішити проблему. Наша клініки дає гарантію позитивного результату і багаторічне використання встановленої коронки. Клініка працює виключно з якісними матеріалами, ціни на які приємно Вас здивують.

 

Смотри также

Поділитися