Цілодобова допомога *

Материалы для изготовления коронки на зуб

Для каждого пациента все подбирается индивидуально, нет точных определений какой материал лучше, все зависит от ситуации, пожеланий клиента и, конечно же, бюджета на лечение. Современные коронки изготавливаются из:

  1. Металлокерамика – двухслойная коронка, внутри металлический каркас из сплава, снаружи керамика для придания естественности вида. В каркасе могут быть использованы дорогие металлы;
  2. Безметалловая керамика – состав полностью из керамики, отсутствие металла позволяет получить природный вид, сложно отличить натуральный зуб от искусственного;
  3. Цельнометаллическое исполнение – выполняется целиком из металла, длительный срок службы, но внешний вид считается неэстетическим;
  4. Металлокомпозит – другое название металл + пластмасса, так как внешняя сторона покрывается пластмассой в цвет остальных зубов. Недостаток – ненадежность, вредно для здоровья, но цена очень низкая.

Стоит заметить, что в каждом из вышеперечисленных материалов есть свои подгруппы, отличающиеся свойствами, внешним видом, сроком службы и стоимостью. Вам необходимо записаться на первичный осмотр в нашу клинику для определения диагноза, метода лечения и подбора материала для будущей коронки. Цена на коронку зависит от перечисленных факторов, которые определяются при осмотре.

Для записи на приём воспользуйтесь контактами, указанными в шапке сайта или, запишитесь на приём онлайн. Наши специалисты имеют многолетний опыт и высокую квалификацию, мы гарантируем результат!

З чого виготовляється коронка

З чого виготовляється коронка

При втраті або руйнування зуба стоматологи рекомендують встановлювати коронку - найпопулярніше рішення в таких випадках. Коли таке рішення необхідно, а коли не рекомендується? З яких матеріалів виготовляється? Відповіді на ці питання Ви знайдете в цій статті.

Причини установки коронки на зуб

Існує кілька причин для установки коронки - руйнування зуба більш ніж на 50% (відновлення не має сенсу), вроджена підвищений знос зубної тканини, відновлення втраченого зуба з нуля, можлива зміна форми зуба, виправлення великої відстані між зубами. У всіх перерахованих вище випадках зубна коронка - відмінний варіант. Звичайно ж, варто попередньо проконсультуватися з нашими лікарями та підібрати метод лікування.

Матеріали для виготовлення коронки на зуб

Для кожного пацієнта все підбирається індивідуально, немає точних визначень який матеріал краще, все залежить від ситуації, побажань клієнта і, звичайно ж, бюджету на лікування. Сучасні коронки виготовляються з:

  1. Металокераміка - двошарова коронка, усередині металевий каркас зі сплаву, зовні кераміка для додання природності виду. У каркасі можуть бути використані дорогі метали;
  2. Безметалова кераміка - склад повністю з кераміки, відсутність металу дозволяє отримати природний вигляд, складно відрізнити натуральний зуб від штучного;
  3. Суцільнометалеве виконання - виконується цілком з металу, тривалий термін служби, але зовнішній вигляд вважається неестетичного;
  4. Металлокомпозіт - інша назва метал + пластмаса, бо зовнішня сторона покривається пластмасою в колір інших зубів. Недолік - ненадійність, шкідливо для здоров'я, але ціна дуже низька.

Варто зауважити, що в кожному з перерахованих вище матеріалів є свої підгрупи, що відрізняються властивостями, зовнішнім виглядом, терміном служби та вартістю. Вам необхідно записатися на первинний огляд в нашу клініку для визначення діагнозу, методу лікування і підбору матеріалу для майбутньої коронки. Ціна на коронку залежить від перерахованих факторів, які визначаються при огляді.

Для запису на прийом скористайтеся контактами, зазначеними в шапці сайту або, запишіться на прийом онлайн. Наші фахівці мають багаторічний досвід і високу кваліфікацію, ми гарантуємо результат!

Поділитися