Гігієна і профілактика зубів ⚕️ Са-Ната - стоматологічна клініка на Позняках
Гігієна і профілактика

Гігієна і профілактика

Зачатки зубів у людини утворюються ще до народження, приблизно між 7 і 12 тижнями після його зачаття. Прорізуються ж перші зубки значно пізніше - зазвичай між 6 і 12 місяцями життя малюка. Прорізування молочних зубів завершується приблизно до дворічного віку, коли травні органи дитини можуть засвоювати більш щільну їжу. Якщо до цього моменту у малюка ще немає зубів, то це серйозний привід для занепокоєння і для візиту в дитячу стоматологію.

Втім, перший візит до дитячого стоматолога краще запланувати трохи раніше - між 1-1,5 роками. У цьому віці лікар спостерігає прорізування молочних зубів і формування тимчасового прикусу, дає рекомендації по догляду за порожниною рота і зубками дитини, по проведенню профілактичних оглядів і процедур.

На прийомі в стоматології «СА-НАТА» (Осокорки, Позняки, м. Лук'янівська) дитячий стоматолог неодмінно порадить, яку зубну пасту і щітку краще придбати для вашої дитини, навчить малюка, як правильно чистити, а дорослого, як виробляти контроль якості чищення зубів.

Для чого потрібно ретельно доглядати і постійно спостерігати за зубами, які незабаром випадуть і природним шляхом зміняться на постійні?

Це питання хвилює багатьох батьків. Дитячі зуби за будовою не відрізняються від дорослих постійних зубів, однак вони складаються з більш м'яких тканин і, отже, є набагато більш уразливими. Патологічні процеси в тканинах молочних зубів розвиваються настільки стрімко, що зуб «вмирає», не встигнувши заявити про себе гострим болем.

До того ж молочні зуби намічають шляху прорізування постійних зубів, тому дуже важливо, щоб молочні зуби росли правильно. Саме тому ретельний догляд і постійний контроль за дитячими зубами мають величезне значення.

Гігієна і профілактика, вартість послуг

Поділитися