Цілодобова допомога *

Терміни носіння брекетів у дорослих

Виправити прикус і вирівняти зуби можна в будь-якому віці. Вікових обмежень в цьому процесі не існує, існують лише збільшені терміни носіння систем. У дорослому віці перешкодою для носіння брекетів можуть послужити хронічні захворювання порожнини рота.
   В середньому терміни носіння ортодонтичних систем збільшуються на 6-8 місяців. Однак термін їх роботи буде залежати від складності дефектів. При цьому лікарі враховують ще і процеси, що відбуваються в організмі людини після 30-річного віку. Внаслідок цього лікарі спочатку виправляють патологію прикусу, а потім змінюють розміри зубного ряду і положення зубів в ряду. Для цього доводиться видаляти 1 або кілька зубів. Для інших зубів звільняється місце, куди їх і переміщають за допомогою ортодонтичної системи.
   

Терміни носіння брекетів у дорослих

Вплинути на термін лікування може не тільки вік і складність дефекту, але і правильно обрана конструкція. Найчастіше термін збільшується якщо дорослі вибирають систему з сапфіра або пластику на 5-7 місяців.
   Таким чином, вирівняти зуби й виправити прикус можна в будь-якому віці. Це займе від 1 до 3 років. Після цього періоду не можна забувати про ретінціонном періоді, який сприяє закріпленню нового положення зубів. Якщо кожен пацієнт буде дотримуватися рекомендацій лікаря, то результат буде радувати все життя.

Поділитися