Цілодобова допомога *

Эндомотор FKG Swiss Endo

Эндомотор FKG Swiss Endo

Однією з відмінних рис та особливостей принципу роботи мережі клінік «Са-Ната» завжди було неймовірне прагнення суперточності та 100% ідеалу.

Вже багато років майже в кожному кабінеті трьох філій нашої мережі “мешкає” інноваційний мікроскоп для «ювелірної» роботи з каналами зуба. Ми працюємо як з Leica, так і в більшості випадків - з Carl Zeiss.

Ендолікування каналів відіграє дуже важливу роль у житті зуба. У більшості випадків проблемний зуб за застарілими протоколами лікування підлягав би видаленню. Але саме завдяки сучасному ендолікуванню такі зуби зараз успішно рятують й таким чином пацієнти уникають видалення та імплантації. Адже що може бути кращим за свій рідний зуб? Робота з каналами це дуже тонка та кропітка робота, від якої залежить порятунок зуба загалом.

Наші фахівці завжди приділяли особливу увагу індивідуальним особливостям клінічної ситуації пацієнта. Адже кожен організм є унікальним. Особливо коли це стосується кількості каналів у зубі, що характеризується своїм атиповим розташуванням та нестандартними розгалуженнями. Система кореневого каналу дуже складна: вона може мати овальну або С-подібну форму, канали можуть мати певні  розгалуження та множинні важкодоступні місця.

До того ж варто врахувати той фактор, що за статистикою 60% пацієнтів звертаються через виникнення ускладнень після невдалого ендолікування: неякісного пломбувального матеріалу в каналі, не до кінця пройденого каналу, пропущеного каналу, забутого інструменту в каналі й так далі. Але наші фахівці дуже люблять завдання "із зірочкою" і ми завжди стоїмо на тому, щоб максимально зберегти та "врятувати" Ваш рідний зуб.

У роботі нам знадобиться мікроскоп, як «третє око» лікаря. Але ще один незамінний помічник - ендомотор для якісної й точної обробки каналів. Високоякісний портативний інструмент для комфортної та ефективної роботи з каналами пацієнта – ендомотор FKG Swiss Endo швейцарського виробництва.

Переваги ендомотору FKG Swiss Endo:

Переваги ендомотору FKG Swiss Endo:
  • Цей прилад полегшує та прискорює обробку кореневих каналів, одночасно дозволяючи зберігти більшу кількість твердих тканин зуба.
  • Також сприяє мінімальному залученню кількості інструментів у процесі роботи з каналом. Це означає, що обробляючи саме таким ендомотором канал зуба, робота буде малоінвазивною, а значить гарантує успішний та якісний результат лікування.
  • Інструмент абсолютно безпечний для пацієнта та застосування його в лікуванні виключає будь-які помилки та подальші ймовірні ускладнення, відповідно виключається фактор можливого переліковування каналів, а це дуже важливо для збереження свого зуба.
  • Портативний ендомотор є виключно гнучким інструментом, що заповнює при обертанні увесь вільний простір кореневого каналу – до 6 мм у діаметрі. При цьому інструмент здатний стискатися та розтискатися всередині каналу і водночас якісно обробляти усі необхідні ділянки. Тому стає можливим ретельне очищення областей каналу, які раніше були недоступними для обробки

Цей чудо-помічник допомагає ендодонтам мережі “Са-Ната” виконувати обробку та лікування каналів зуба з надзвичайною анатомією оперативно, ефективно та з максимальним збереженням структури зуба пацієнта.

Наші ендодонтисти дуже акуратні та прискіпливі до кожної деталі та нюансу, тому що для них дуже важливий якісний результат лікування з виключенням ускладнень та невдач. Ми маємо бути впевнені на 100%, що канал пройдено ідеально.

Якщо Ви хочете, щоб Ваше лікування каналів пройшло професійно, якісно, 1 раз та з результатом на довгі роки – тоді можете бути впевнені у виборі клініки «Са-Ната»!

Індивідуальний підхід до кожного пацієнта, цінні знання, досвід та професіоналізм фахівців, сучасні протоколи лікування та грамотно підібране інноваційне обладнання для роботи в комплексі дають неймовірні результати! Там, де це здається неможливим, ми зробимо цілком можливим та реальним!

Поділитися