Цілодобова допомога *

Плюси звернення до фахівця клініки СА-НАТА

Плюси звернення до фахівця клініки СА-НАТА

Всі ми прекрасно розуміємо, що при виникненні проблем в порожнині рота слід негайно звертатися до стоматолога. Але чи потрібно йти до лікаря, коли у малюка зібрався випасти молочний зуб? Це питання викликає безліч суперечок. Багато хто вробить цей процес в домашніх умовах за допомогою підручних засобів. Найпопулярніший - це метод з ниткою. Можна ще дати дитині погризти яблуко, моркву або сухарик. Деякі особливо рішучі батьки видаляють добре розхитаний зуб дитини руками. Не варто забувати про питання стерильності та емоційної підготовки дитини до цього процесу. Деякі перетворюють це в таємну церемонію з зубними феями, мишенятами та іншими казковими персонажами, що здорово підбадьорює діточок. Але якщо з молочним зубом можна і вдома впоратися, то з корінними зубами візиту до стоматолога не уникнути.

 

У чому плюси звернення до фахівця клініки "Са-Ната"?

Якщо запитати думку дантистів з цього питання, то вони рекомендують завжди звертатися за консультацією та допомогою до фахівця, при виникненні будь-якої незначної або більш серйозної ситуації з дитячими зубами.

Професійна дитяча стоматологія має ряд незаперечних переваг:

  • Сучасні знеболювальні процедури навіть без уколів здатні зробити процес видалення максимально комфортним для дитини;
  • Тільки фахівцеві під силу оцінити серйозність ситуації: чи потребує зуб у видаленні, яку анестезію застосовувати в конкретному випадку, виробляти чи рентген і повністю чи був видалений зуб;
  • Повне дотримання умов стерильності, щоб уникнути інфікування;
  • Привчите дитину з малих років культури відвідування стоматолога і ліквідація страхів перед лікарем.

Процедура видалення корінного зуба стоматологом у дітей:

Як відбувається процедура видалення зуба у дитини в стоматологічному кабінеті нашої клініки? Цей процес складається з декількох етапів:

  1. Загальний огляд порожнини рота і хворого зуба зокрема;
  2. Оцінка реальної необхідності видалення зуба, при необхідності - рентген;
  3. Анестезія, за умови, що у дитини немає алергічної реакції;
  4. Коли починає діяти анестезія, лікар робить видалення зуба. Цей процес короткостроковий;
  5. Після успішного видалення на утворену лунку лікар накладає тампон. Його метою уникнення кровотечі потрібно тримати не менше пів години.
Варто запам'ятати, що відразу після видалення полоскати рот не можна. Лунка заживає максимум за 3 тижні. При виникненні тривожних симптомів: температури, болі, нариву, необхідно терміново відвідати лікаря, який робив видалення.
Поділитися