Цілодобова допомога *

Надання допомоги ортопедичними фахівцями

Надання допомоги ортопедичними фахівцями
  1. Повернення зубам їх природного первісного вигляду за допомогою пломбування високоякісними матеріалами нового покоління із застосуванням нових технологій;

  2. Встановлення імплантів замість втрачених зубів;

  3. Протезування і корекція зубного ряду.

Розрізняють знімні та незнімні протези, які з них підійдуть пацієнтові в кожному конкретному випадку вирішується індивідуально. Корекція зубного ряду на увазі зміну положення зубів, їх кольору, розміру або форми.

Провести точну грань між сучасними напрямками стоматології не представляється можливим - одні й ті ж дефекти зубного ряду можна виправляти терапевтичними способами й ортопедичними. Наприклад, якщо порожнину в зубі заповнюють пломбувальних матеріалів пошарово, це - терапевтичне лікування. А якщо з порожнини зуба роблять відбиток і вставляють в порожнину виготовлений зліпок, це вже ортопедія.

Як і вся медицина, ортопедія йде в ногу з часом. Методи, що застосовуються в сучасних ортопедичних клініках, стали безпечнішими, ніж застосовувані раніше, і є більш органозбережними.

Альтернативою для знімних протезів із вмонтованими в каучук порцеляновими зубами стали сучасні конструкції, що виготовляються з біологічно безпечних матеріалів і сплавів. Такі протези візуально не відрізняються від природних зубів і служать набагато довше своїх порцелянових аналогів.

Але завжди не варто забувати, що як би добре не виглядали штучні зуби, вони не замінять зубів справжніх, тому профілактичні відвідини стоматологічного кабінету повинно стати звичкою - на ранніх стадіях вилікувати зуб легше і дешевше, ніж замінювати його красивим і функціональним протезом.

Поділитися