Цілодобова допомога *

Лікування зубних каналів

Лікування зубних каналів

 Терапевтична стоматологія ставить собі за мету зберегти «рідні» зуби людини. Тому всі процедури по лікуванню спрямовані на досягнення цієї мети. Звичайно найкращим лікуванням є профілактика, але в багатьох випадках процес руйнування зуба залишається прихованим від очей і нервових рецепторів пацієнта стоматологічної клініки. Коли руйнування або запалення доходить до глибинних тканин зуба, починається біль. І тільки після цього людина йде до лікаря. У більшості випадків такі симптоми говорять про запальний процес тканин пульпи (чутливого шару зуба).

   

Якщо поставлений такий діагноз, то необхідно видалити всю змертвілу частину зуба і запломбувати його. Іншими словами, лікар буде чистити канали від тканин, уражених карієсом. Якщо біль відчувається, а каріозна порожнина невелика, то лікар повинен очистити її від уражених тканин і переконатися, що нерви здорові та не запалені.
   Як тільки з'явилася біль або зуб став реагувати на холодні та гарячі страви, потрібно негайно відвідати стоматолога. Лікування зубних каналів в сучасній стоматології проводиться під місцевою анестезією. Діагностика пульпіту і перевірка результатів роботи лікаря по пломбування каналів зуба проводиться із застосуванням рентгенологічного обладнання. Нині стоматологи навчилися зберігати такі зуби на кілька років вірної служби своєму власникові. Тому лікування зубних каналів допомагає врятувати зуб від остаточного руйнування і видалення.

Поділитися