Лазерне відбілювання зубів, зубна клініка "Са-Ната" ⚕️ стоматологія на Позняках

Відбілювання зубів - гарантія сліпучої усмішки

Посміхайтеся - це красиво, здорово, престижно і модно!

Не відмовляйте собі в задоволенні висловлювати позитивні емоції і дарувати гарний настрій оточуючим.

А щоб у Вас це виходило щиро і без докорів сумління, наша клініка готова здійснити відбілювання зубів, забезпечивши тим самим красу Вашої посмішки.

Фахівці стоматології «СА-НАТА» на Чавдар / Дмитрівській зроблять все можливе, щоб після відвідування стоматологічного кабінету стан Ваших зубів стало чудовим.

За природою наші зуби не можуть бути абсолютно білими. У кожної людини вони мають свій відтінок, і можуть поєднувати кілька кольорів - бежевий, білий, жовтий, сірий. Їх колір залежить як від індивідуальних особливостей організму, так і від ретельності догляду за порожниною рота. Протягом усього життя вони піддаються різним «тортурам»: куріння, прийом твердої, гарячої та холодної їжі, вживання кави, чаю, прийом лікарських препаратів і т.д. До того ж, багато продуктів харчування містять харчові барвники і хімічні компоненти, які травмують емаль.

Здоровый зуб можно определить по ослепительному сиянию и блеску. Чистые, с ровным цветом зубы создают благоприятное впечатление о человеке и положительно сказываются на его имидже. Достичь белизны в домашних условиях невозможно – здесь нужна профессиональная стоматологическая помощь, которую специалисты нашей клиники всегда готовы Вам оказать.

У нашій клініці ми пропонуємо пацієнтам професійні системи відбілювання:

  • Відбілювання системою BEYOND - проста і безболісна процедура, яка всього за одну годину помітно освітлить емаль і додасть зубам сяйво
  • Домашнє відбілювання передбачає використання індивідуальної пластикової капи, виготовленої по гіпсовій моделі зубного ряду пацієнта і гелю.

Також в нашій клініці проводиться відбілювання зубів за допомогою лазера iLase, що дозволяє якісно і швидко домагатися освітлення емалі не тільки не пошкоджуючи її, але і сприяючи її зміцненню.

Відбілювання зубів не тільки надає неймовірне сяйво і рівний колір, але і допомагає позбавитися від нальоту і мікробів, які «осідають» на емалі.

Відбілювання зубів, вартість послуг

Поділитися