Художня реставрація зубів ⚕️ реставрація зубів Позняки
Цілодобова допомога *

Художня реставрація зубів

Такий вираз як «реставрація зубів» означає повне відновлення форми, структури, а також кольору і багатьох інших важливих параметрів зубів, які дозволяють не відрізняти їх від інших здорових, художня реставрація зубів дуже популярна на сьогоднішній день. Іншими словами, така стоматологічна процедура як реставрація, допомагає приводити в порядок зруйновані і уражені карієсом зуби в нормальний стан, за допомогою правильного підбору реставраційного матеріалу, який відповідає їх кольору, а також прозорості та формі.

Художня реставрація зубів

Необхідно відзначити, що реставрація зуба є двох видів: пряма, а також непряма.

Поводячи пряму реставрацію, доктор виробляє моделювання, потім повне відновлення пошкодженого зуба в роті. Для цього він використовує спеціальний реставраційний матеріал світлового відображення фотополімер або ж склоіономер.

У разі непрямого відновлення, спочатку робиться зліпок, після чого саме моделювання і відновлення необхідного зуба відбувається в спеціальних на те лабораторіях з такого міцного матеріалу як кераміка.

Необхідно сказати, що стоматологія «СА-НАТА» (м. Лук'янівська, м. Позняки, м. Осокорки) використовує в роботі тільки високоміцні і якісні матеріали, а також новітнє обладнання, що дозволяє виконувати роботу на високому рівні. Команда стоматологів складається з досвідчених фахівців володіють художнім смаком.

Вони виробляють такі роботи:

  • естетичне відновлення зубів, які були пошкоджені карієсом, або ж шляхом різноманітних травм
  • наслідування анатомічним особливостям зубів
  • художня реставрація неправильної форми передніх зубів
  • запобігання щілин між зубами (диаст)
  • зміна кольору зуба

Стоматологи нашої клініки здатні завжди все необхідне побачити, зрозуміти кожного клієнта і відновити зруйновані ділянки зуба, при цьому повністю повторюючи його початкові форми. При цьому вони використовують спеціальну технологію, так званого пошарового нанесення моделює фотополімерного матеріалу.

Основним досягненням художньої реставрації зубів, прийнято вважати, не велика кількість зняття тканини пошкодженого зуба, таким чином, це дозволяє зробити посмішку пацієнта знову красивою і природною. Сучасні технології надають можливість зберігати реставрацію довгі роки, ціна на художню реставрацію зубів у нашої клініки Вас приємно здивує, таким чином, Ваша посмішка буде завжди чарівною.

Художня реставрація зубів, приклади робіт:

Художня реставрація зубів, вартість послуг:

Доктори

Поділитися