Художня реставрація зубів ⚕️ реставрація зубів Позняки

Терапевтическая стоматология «Са-Ната» предлагает художественную реставрацию зубов, а также следующие виды процедур по улучшению эстетических качеств зубов:

  • Восстановление после лечения кариеса либо после травм
  • Изменение цвета зубов
  • Закрытие промежутков между зубами
  • Коррекция формы передних (фронтальных) зубов
  • Усовершенствование рельефа зубов путем добавления индивидуальных деталей

Художня реставрація зубів

Такий вираз як «реставрація зубів» означає повне відновлення форми, структури, а також кольору і багатьох інших важливих параметрів зубів, які дозволяють не відрізняти їх від інших здорових, художня реставрація зубів дуже популярна на сьогоднішній день. Іншими словами, така стоматологічна процедура як реставрація, допомагає приводити в порядок зруйновані і уражені карієсом зуби в нормальний стан, за допомогою правильного підбору реставраційного матеріалу, який відповідає їх кольору, а також прозорості та формі.

Художня реставрація зубів
Художня реставрація зубів
Художня реставрація зубів

Необхідно відзначити, що реставрація зуба є двох видів: пряма, а також непряма.

Поводячи пряму реставрацію, доктор виробляє моделювання, потім повне відновлення пошкодженого зуба в роті. Для цього він використовує спеціальний реставраційний матеріал світлового відображення фотополімер або ж склоіономер.

У разі непрямого відновлення, спочатку робиться зліпок, після чого саме моделювання і відновлення необхідного зуба відбувається в спеціальних на те лабораторіях з такого міцного матеріалу як кераміка.

Необхідно сказати, що стоматологія «СА-НАТА» (м. Лук'янівська, м. Позняки, м. Осокорки) використовує в роботі тільки високоміцні і якісні матеріали, а також новітнє обладнання, що дозволяє виконувати роботу на високому рівні. Команда стоматологів складається з досвідчених фахівців володіють художнім смаком.

Стоматологи нашої клініки здатні завжди все необхідне побачити, зрозуміти кожного клієнта і відновити зруйновані ділянки зуба, при цьому повністю повторюючи його початкові форми. При цьому вони використовують спеціальну технологію, так званого пошарового нанесення моделює фотополімерного матеріалу.

Основним досягненням художньої реставрації зубів, прийнято вважати, не велика кількість зняття тканини пошкодженого зуба, таким чином, це дозволяє зробити посмішку пацієнта знову красивою і природною. Сучасні технології надають можливість зберігати реставрацію довгі роки, ціна на художню реставрацію зубів у нашої клініки Вас приємно здивує, таким чином, Ваша посмішка буде завжди чарівною.

Художня реставрація зубів, вартість послуг:

Поділитися