Цілодобова допомога *

Коли необхідно видалення зуба?

Коли необхідно видалення зуба?

Видалити будь-якої орган - це крайній захід. Те саме можна сказати й до зубів. Зазвичай, стоматолог зробить всі способи для збереження зубної одиниці, і запропонує деякі варіанти його збереження. Однак, якщо прийнято рішення про ліквідацію, то воно буде засноване на деяких фактах: візуальному огляді, самопочутті хворого, знімках рентгенівського типу. Лікар викладе повну картину пацієнтові.

 

Коли необхідно видалити

Сигналами до вилучення зубика можуть бути такі ситуації:

  • патологічний стан зуба такий, що людина може страждати утвореною кістою, невритом нерва трійчастого виду, а також іншими запальними процесами;
  • коли людина піддалася захворюванню хронічного періодонтиту гострого перебігу, причому, стан настільки загострився, що у верхній зубній частині не виходить зняти запалення;
  • зуб став перешкодою в порожнині рота, тому травмує язик або щоки, а також створює дискомфортний стан під час прикусу;
  • зуб має багато кореневу структуру, що посприяло розвитку остеомієліту з одонтогенним проявом; досить сильні каріозні руйнування або спостерігаються часткові переломи зубної одиниці;
  • пародонтові захворювання перейшли в хронічну або запущену стадію;
  • через неправильної орієнтації в порожнині рота, його потрібно видалити, або ж, для звільнення простору, щоб провести будь-які стоматологічні операції, наприклад, протезування.

Плюси професійної стоматології Са-ната

  1. Створений людський організм - це складний механізм. І хірургічні процедури з окремими його органами краще довірити професіоналам. Так, професійна стоматологія «Са-Ната» в питаннях видалення зуба має ряд переваг:
  2. Перед видаленням. Проведення кваліфікованого огляду з поясненням всієї картини того, що відбувається. Знеболення робиться якісним анестетиком місцевого впливу, що зачіпає безпосередньо хворий елемент і ближніх ділянок. У разі розвитку інфекції в дефектному місці, лікар припише вживання антибіотиків ще до процедури видалення.
  3. В процесі видалення. Хороший контакт між лікарем і пацієнтом, який призводить до спокійного протікання операції. Спеціаліст пояснить, які почуття і в який момент доведеться випробувати хворому, щоб, якщо це необхідно, той подав знак. Наприклад, хоча біль після анестезії не чути, але деякий здавлювання в щелепу може проявитися.
  4. Після операції. Пацієнт отримує найнадійнішу інформацію з приводу видаленого зуба, а також практичні рекомендації, пов'язані з доглядом за ротовою порожниною.

Професійні стоматологи клініки «Са-Ната» здійснюють процедуру видалення зубів максимально швидко і з мінімальними хворобливими відчуттями для клієнта.

Поділитися