Герметизація фісур, процедура гермитизации в Києві ⚕️ Стоматологічна клініка Са-Ната

Герметизація фісур

З щойно прорізалися постійних зубів найбільш сприйнятливими до різних стоматологічних захворюваннях, особливо до карієсу, є жувальні зуби - моляри. Для того щоб усунути можливість виникнення карієсу або звести її до мінімуму проводяться різні профілактичні процедури, такі як герметизація (запечатування) фісур (борозенок) спеціальним матеріалом і реминерализация емалі.

Герметизація фісур особливо необхідна дітям і підліткам, тобто тим, у кого повна мінералізація емалі ще не завершена (ще протягом двох років після прорізування зуба досить інтенсивно відбувається процес дозрівання емалі).
Перші постійні жувальні зуби прорізуються у дитини в 5-6 років, і в силу недостатніх мануальних навичок дітки не можуть ретельно чистити свої зубки.

У межбугрових щілинах (фиссурах) концентруються розкладаються мікроостаткі їжі, що і викликає підвищене скупчення мікробів. Ворсинки щітки проникнути туди і вичистити поглиблення не можуть. Карієс вперше вражає жувальну поверхню зубів.

Ми ізолюємо фісури постійних зубів у дітей відразу після їх прорізування, до того як встигає розвинутися карієс.

Процедура постановки герметиків проста і безболісна і проводиться лікарем-стоматологом в клініці "Са-Ната" на Позняках та Лук'янівці.

Процедура накладення герметиків:

  • Зуб очищається за допомогою обертових щіточок та спеціальної пасти
  • На жувальну поверхню поміщається кондиционирующая рідина для додання емалі шорсткості і поліпшення фіксації герметика
  • Матеріали для герметизації фісур може бути абсолютно прозорим (непомітним для сторонніх очей), і білим (для спостереження стіраємості).

Сам процес покриття займає від 10 хвилин: це залежить від кількості зубів, які потрібно загерметизувати. Термін служби до двох років.

Герметизація фісур, вартість послуг

Поділитися