Показания к применению

Установка брекетов показана при:

 • искривлении, обусловленном неправильным ростом коронок;
 • изменении расположения зубов, обусловленных утратой других;
 • врожденное нарушение развития челюсти.

Поставить брекеты в клинике «Са-Ната» – значит гарантировано обрести красивую улыбку и избежать стоматологических заболеваний и нарушений функции ЖКТ. За продолжительный срок (около 250 лет) применения ортодонтического исправления искривления, системы претерпели значительные изменения.

Брекети - опис, спосіб установки і фото

Работа стоматолога-ортодонта Алешкевич Юлии Анатольевны
Работа стоматолога-ортодонта Алешкевич Юлии Анатольевны
Брекети - опис, спосіб установки і фото
Брекети - опис, спосіб установки і фото
Брекети - опис, спосіб установки і фото
Брекети - опис, спосіб установки і фото
Брекети - опис, спосіб установки і фото

Брекети - спеціальні вироби, що застосовуються для виправлення положення зубів при порушенні прикусу або нерівного зубного ряду. Вони складаються з замків, які за допомогою спеціального клею кріпляться на зовнішню (вестибулярну) або внутрішню (лінгвальну) сторону коронки. З'єднуються між собою металевою скобою, що має правильну форму і поступово вирівнює зубний ряд до необхідної форми. Дуга до замочки кріпиться за допомогою лігатур. Брекет система встановлюється на строк від 1,5 до 2 років, але перші результати стають помітними після декількох місяців носіння.

Всі брекети на зуби можна розділити на вестибулярні і лінгвальні.

Вестибулярні брекети кріпляться на зовнішній стороні зубів, за допомогою спеціального Светоотверждаємиє композиту, і є найбільш поширеним і доступним видом брекет-систем. Вестибулярні брекет-системи підрозділяються на лігатурні (традиційні) і самолігуючі. Вони можуть бути металевими, пластиковими, керамічними, сапфіровими і відрізнятися різноманітністю форм і колірної гами.

Работа стоматолога-ортодонта Алешкевич Юлия Анатольевна

Лінгвальні брекети розташовуються на внутрішній стороні зубів і абсолютно не помітні для оточуючих. Ортодонтичне лікування з допомогою лінгвальних брекет-систем практично ідентично по результату, але трохи довше за часом, ніж лікування вестибулярними брекетами. Їх головна відмінність в тому, що установка внутрішніх брекет-сістемпроізводітся абсолютно по-іншому. Після діагностичного обстеження створюється гіпсовий зліпок щелепи пацієнта. Потім на нього особливим способом встановлюються і кріпляться брекети, і тільки потім майже готова система з зліпка переноситься на внутрішню поверхню зубів пацієнта.

Лінгвальні брекет-системи незамінні для пацієнтів, які відмовляються носити зовнішні брекети з естетичних міркувань.

Установка брекет-систем в Києві від стоматології «СА-НАТА» на Дмитрівській та Є. Чавдар не викликає сильних больових відчуттів, термін лікування в середньому становить півтора-два роки, а помітні поліпшення спостерігаються вже через кілька місяців.

Работа стоматолога-ортодонта Алешкевич Юлии Анатольевны
Работа стоматолога-ортодонта Алешкевич Юлии Анатольевны

Показання до застосування

Установка брекетів показана при:

 • викривленні, обумовленому неправильним зростанням коронок;
 • зміні розташування зубів, обумовлених втратою інших;
 • вроджене порушення розвитку щелепи.

Поставити брекети в клініці «Са-Ната» - значить гарантовано знайти гарну посмішку і уникнути стоматологічних захворювань і порушень функції шлунково-кишкового тракту. За тривалий термін (близько 250 років) застосування ортодонтичного виправлення викривлення, системи зазнали значних змін.

Різновиди

Брекет система Київ буває 2 видів - лингвальная і вестибулярна. Вестибулярна кріпиться на зовнішню поверхню коронки. Вона найбільш доступна за ціною і використовується частіше.

Тим, кому важливий естетичний вигляд, показана установка невидимих ​​- лінгвальних скоб. Вони кріпляться на внутрішній стороні, звикнути до них дещо складніше, ніж до зовнішніх.

За способом кріплення підрозділяється на:

 • лігатурні - кріплення до замочки відбувається за допомогою лігатур;
 • безлігатурні або самолігуючі - дуга вільно переміщається в пазах, і для вирівнювання потрібно менше зусилля.

Також пристосування розрізняються за матеріалом, з якого вони виконані, на наступні типи:

 • пластикові - найдорожчі і тому найбільш затребувані. Але пластик не найміцніший матеріал і може змінювати
 • колір під дією фарбувальних речовин;
 • металеві - найміцніші, але не самі естетичні;
 • керамічні - поєднують гипоаллергенность, естетичність, але по міцності поступаються металу;
 • сапфірові - красиві, але не дуже міцні і не підходять при темної емалі.

Брекети вартість яких залежить від матеріалу, складності установки і виду кріплення, необхідно коригувати раз на місяць (в разі вестибулярної системи) або раз в 2-3 місяці (при використанні лингвальной).

Механізм дії

Дуга ортодонтического пристосування має «пам'ять», завдяки якій закріплена замочками на коронках вона прагне зайняти задане положення, «підтягуючи» зуби на місце. Лікування починають з більш тонкої дуги, поступово замінюючи її на більш товсту. Це дозволяє ефективно і безболісно вирівняти зуби і виправити прикус.

Результат залежить від кваліфікації ортодонта і дотримання технології. У клініці «Са-Ната» працюють висококласні фахівці з великим практичним досвідом, що виключає помилки в установці спеціальних скоб і дає швидкий і стійкий результат.

Після того, як пристосування знімають, переходять до другого етапу лікування - ретенційні. Ретенційні апарати бувають знімними і незнімними. Вони попереджають рецидив і закріплюють результат лікування. У клініці «Са-Ната» ортодонтичну корекцію скобами можна пройти в будь-якому віці, так як зубна рухливість зберігається у людини протягом усього життя. Застосування сучасних матеріалів, кращих ортодонтичних виробів від світових виробників гарантує відмінний естетичний ефект і виключає рецидив патології.

Брекети, вартість послуг

Поділитися