Цілодобова допомога *

Розділ стоматології - ортопедія, головним завданням якого вважається якісна діагностика і усунення порушень жувальної функцій зубощелепних систем.

В наші дні популярна послуга в області стоматології - лікування і протезування зубів, ціни в стоматологічній клініці Києва на які демократичні, кожен випадок розраховується індивідуально. Ці послуги проводяться різними способами.

Нинішні зубні протези, існують у вигляді різноманітних конструкцій. Вони допомагають відновити естетично-косметичні функції, і є надійними помічниками, які заміняють відсутні зуби. Коронки бувають різними за вартістю, терміну виробництва і багатьма іншими критеріями. Але, не дивлячись на це, вони мають великий плюс, адже сприяють відновленню втрачених функцій зубів.

Кращі ортопеди нашої клініки для Вас!

Звернувшись до нас, доктора клініки «СА-НАТА» запропонують кілька видів протезування:

  • Знімне протезування включає в себе повні, а також часткові знімні протези, бюгельні з кламерною фіксацією, телескопічною, і на замках.
  • Незнімні -до них відносяться коронки, вкладки, вініри і мости. Мало того нині стоматологія надає протезування на імплантатах.

 

Як правило, дані конструкції для кожного пацієнта вибираються в індивідуальному порядку в залежності від деяких факторів і естетичного вигляду зубів: кольору, розміру, виду, а також розташування їх у роті. Його можна легко домогтися за допомогою сучасних матеріалів.

Лікарі «СА-НАТА» починають процедуру протезування тільки після лікування порожнини рота. Ортопедія включає в себе такі процедури, як: вивчення порожнини рота і правильний монтаж протезів. Наші лікарі-стоматологи кращі в ортопедії, використовують останні досягнення медицини, а також новітні матеріали з яких виготовляють протези, здатні прослужити довгий час. Їх складно відрізнити від справжніх зубів, таким чином, це дає можливість забути про те, що в роті імплантати.

За один сеанс, за бажанням пацієнта, можна встановити один або декількох зубів. Таким чином, відновивши їх функціональність і естетичність. Протезування - складний процес, що проводиться в клініці якісно і безболісно. За допомогою сучасної ортопедії можна відновити частково зруйновані або повністю втрачені зуби. Здорова порожнину рота допоможе оздоровити весь організм, адже стан порожнини рота безпосередньо впливає на травну систему і побічно на інші системи організму. При втраті зуба обов'язково звертайтеся до фахівців, що б не запустити проблемне місце і уникнути можливих неприємних наслідків.

Керамічні вініри на зуби - сучасне рішення для кожного!

Красива посмішка допоможе зігріти серця багатьом оточуючим людям, і додасть Вам сил і впевненості. У багатьох ситуаціях, часто посмішка стає важливою для людини. Але, якщо не можете собі дозволити посміхнутися, так як зуби мають дефекти, то виправити цю проблему допоможуть вініри на зуби - модне і сучасне рішення для створення голлівудської усмішки.

Керамічні вініри на зуби - сучасне рішення для кожного!

Вініри - пластини, виготовлені з порцеляни або ж композиту, головним їх призначенням є заміщення зовнішньої пластинки зуба. Основними їх перевагами вважається: довговічність, природність, і якість. Наші фахівці зможуть швидко встановити вініри на зуби ціна Київ на які обов'язково порадує Вас, і тим самим подарують здоров'я, естетичні зуби.

Останнім часом, як показує статистика, багато людей вважають за краще вибирати керамічні вініри, так як ціна на них прийнятна, а результат не Залишіть Вас байдужим. Вініри дуже популярні, що не дивно, адже вони володіють оптичними, механічними і біологічними властивостями схожими з властивостями природної емалі.

Якщо Вам необхідно отримати констультацію по протезуванню або інший послузі нашій клініці - звертайтеся до наших фахівців за професійною консультацією!

Ортопедія (протезування), приклади робіт:

Ортопедія (протезування), вартість послуг:

Поділитися