Естетична стоматологія ⚕️ Стоматологічна клініка Са-Ната

Посмішка завжди притягує до себе інтерес людей. Відіграє велику роль у зовнішності людини. В основі естетичного вигляду лежать такі принципи, як: пропорції, контури і колір зубів, гармонія форми. Їх застосовують в естетичній стоматології, з метою зробити посмішку кожного чарівною.

В наші дні естетична стоматологія виробила багато різноманітних методик, які допомагають легко домогтися так званого бажаного ефекту при будь-якому виникла дефекті. Наші лікарі володіють майстерністю, яке дозволяє швидко усунути дрібні пошкодження зубів і підкреслити їх красу.

Необхідно сказати, що посмішка - це ознака гарного настрою, і один з головних компонентів бесіди. Коли людина посміхається, то він проявляє довіру, дружелюбність, а також прихильність до оточуючих. Якщо Ваша посмішка порушена, то естетична стоматологія в стоматології «Са-Ната» завжди прийти на допомогу і вирішити проблему.

Лазерне відбілювання зубів Київ найкраща ціна

У клініці працюють найкращі лікарі-гігієністи, що знаходять індивідуальний підхід до кожного. Вони виконують роботу професійно на високому рівні, всі залишаються задоволені. А процедура лазерне відбілювання зубів Київ ціна на яку Вас приємно здивує буде не тільки якісної але ще і безболісною.

Лазерне відбілювання зубів Київ найкраща ціна

Часто причиною порушення посмішки є зубний камінь. Видалити його допоможе лазерне відбілювання зубів Київ, в клініці «СА-НАТА». Як результат - зубки стають білосніжними і яскравими. Багато людей намагаються відбілити зуби і прибрати наліт з міжзубних проміжків будинку, але добитися хорошого результату це не допоможе, адже для цього необхідна спеціальна апаратура, а також досвід лікаря.

Як правило, нині відбілювання зубів Київ ціна на яке демократична вважають за краще замовляти люди, охочі завжди мати білі красиві зуби. Замовити у нас цю послугу можна прямо зараз, зв'язавшись з менеджером по телефону. Ми проведемо цю процедуру швидко і безболісно.

Художня реставрація зубів

Вперше відбілювання з'явилося в давні часи. Для цього використовували товчений крейда і березовий вугілля, після чого дуже довго полоскали рот. Нині відбілювання - це безпечний і швидкий спосіб отримати білосніжну, чарівну посмішку. Крім відбілювання, на естетичний вигляд зубів впливає і якісно вироблена реставрація зуба (процедура, спрямована на відновлення форми і кольору зубів). Вона виконується двома методами: пряма і непряма реставрація.

Стоит отметить, что такая процедура, как художественная реставрация зубов происходит в несколько этапов: очистка налёта и определение цвета, анестезия, удаление пломб и слюны, вставка в канал штифта в случае, когда зуб разрушен на ½. Затем происходит нанесение на зуб пломбированного материала, шлифовка и полировка.

Прикраса зубів

Прикраса зубів

При бажанні можна у нас замовити прикрасу зубів Київ діамантами, стразами і іншими оригінальними аксесуарами. Проводитися дана процедура двома способами, за допомогою свердління зуба і без нього. Також на сьогодні на зуби можна нанести наклейки і татуювання.

При наклеюванні прикраси на поверхню зуба, воно не несе шкоду емалі, адже прикраса зубів Київ кріпиться до емалі за допомогою спеціального клею, що не містить в складі шкідливих речовин. Процедура проходить швидко і безболісно.

Поділитися