Посмішка завжди притягує до себе інтерес людей. Відіграє велику роль у зовнішності людини. В основі естетичного вигляду лежать такі принципи, як: пропорції, контури і колір зубів, гармонія форми. Їх застосовують в естетичній стоматології, з метою зробити посмішку кожного чарівною.

В наші дні естетична стоматологія виробила багато різноманітних методик, які допомагають легко домогтися так званого бажаного ефекту при будь-якому виникла дефекті. Наші лікарі володіють майстерністю, яке дозволяє швидко усунути дрібні пошкодження зубів і підкреслити їх красу.

Необхідно сказати, що посмішка - це ознака гарного настрою, і один з головних компонентів бесіди. Коли людина посміхається, то він проявляє довіру, дружелюбність, а також прихильність до оточуючих. Якщо Ваша посмішка порушена, то естетична стоматологія в стоматології «Са-Ната» завжди прийти на допомогу і вирішити проблему.

Лазерне відбілювання зубів Київ найкраща ціна

Лазерне відбілювання зубів Київ найкраща ціна

У клініці працюють найкращі лікарі-гігієністи, що знаходять індивідуальний підхід до кожного. Вони виконують роботу професійно на високому рівні, всі залишаються задоволені. А процедура лазерне відбілювання зубів Київ ціна на яку Вас приємно здивує буде не тільки якісної але ще і безболісною.

Часто причиною порушення посмішки є зубний камінь. Видалити його допоможе лазерне відбілювання зубів Київ, в клініці «СА-НАТА». Як результат - зубки стають білосніжними і яскравими. Багато людей намагаються відбілити зуби і прибрати наліт з міжзубних проміжків будинку, але добитися хорошого результату це не допоможе, адже для цього необхідна спеціальна апаратура, а також досвід лікаря.

Як правило, нині відбілювання зубів Київ ціна на яке демократична вважають за краще замовляти люди, охочі завжди мати білі красиві зуби. Замовити у нас цю послугу можна прямо зараз, зв'язавшись з менеджером по телефону. Ми проведемо цю процедуру швидко і безболісно.

Художня реставрація зубів

Вперше відбілювання з'явилося в давні часи. Для цього використовували товчений крейда і березовий вугілля, після чого дуже довго полоскали рот. Нині відбілювання - це безпечний і швидкий спосіб отримати білосніжну, чарівну посмішку. Крім відбілювання, на естетичний вигляд зубів впливає і якісно вироблена реставрація зуба (процедура, спрямована на відновлення форми і кольору зубів). Вона виконується двома методами: пряма і непряма реставрація.

Художня реставрація зубів
Художня реставрація зубів
Художня реставрація зубів
Художня реставрація зубів
Художня реставрація зубів
Художня реставрація зубів
Художня реставрація зубів
Художня реставрація зубів
Художня реставрація зубів
Художня реставрація зубів

Стоит отметить, что такая процедура, как художественная реставрация зубов происходит в несколько этапов: очистка налёта и определение цвета, анестезия, удаление пломб и слюны, вставка в канал штифта в случае, когда зуб разрушен на ½. Затем происходит нанесение на зуб пломбированного материала, шлифовка и полировка.

Прикраса зубів

При бажанні можна у нас замовити прикрасу зубів Київ діамантами, стразами і іншими оригінальними аксесуарами. Проводитися дана процедура двома способами, за допомогою свердління зуба і без нього. Також на сьогодні на зуби можна нанести наклейки і татуювання.

Прикраса зубів

При наклеюванні прикраси на поверхню зуба, воно не несе шкоду емалі, адже прикраса зубів Київ кріпиться до емалі за допомогою спеціального клею, що не містить в складі шкідливих речовин. Процедура проходить швидко і безболісно.

Поділитися