Стаття "Рентгенографія. Діагностика зубів в клініці "Са-Ната".

Кожен пацієнт бажає отримати гідний рівень медичного обслуговування, високої якості в мінімальний термін, за розумну ціну і з результатом на довгий час. Наші фахівці часто стикаються з неякісно виконаною роботою, внаслідок неправильно поставленого діагнозу, в результаті якого доводилося переробляти роботу, а клієнту переплачувати і втрачати свій дорогоцінний час?

Перед початком надання послуг фахівці нашої клініки виконують всебічну діагностику вирішуваної проблеми, використовуючи найсучасніше обладнання і методи діагностики, які застосовуються в даному конкретному випадку з урахуванням всіх індивідуальних особливостей пацієнта. На сьогоднішній день рентгенологічне обстеження часто грає основну роль при наданні стоматологічної допомоги, так як дозволяє побачити особливості анатомічної будови зубів, їх каналів, коренів, визначити стан кісткових тканин щелеп, оцінити якість виконаних послуг і проаналізувати динаміку лікування.

В яких випадках проводиться діагностика:

  • При плануванні будь-якого комплексного стоматологічного лікування. Перед імплантацією - для оцінки стану кісткової тканини. При оцінці стану зубів перед виправленням прикусу. Для визначення вогнища запалення і патологій при хірургічних втручаннях. Перед видаленням зуба - для визначення його положення і кількості коренів. Для перевірки якості пломбування каналів. Грамотно проведена діагностика зубів допоможе поставити правильний діагноз, а значить лікування буде прогнозованим, якісним і максимально ефективним. Типи рентген-діагностики
  • Дентальный «прицельный» снимок.   
  • Ортопантомограмма (ОПТГ).      
  • Телерентгенограмма (ТРГ).          
  • 3-D компьютерная томография (КЛКТ).

 

У клініці «Са-Ната» є широкий спектр найсучаснішого обладнання для проведення цифровий рентген-діагностики зубів.

У нас можна зробити рентгенівський знімок будь-якої складності, якісно, ​​оперативно і за доступними цінами Записатися на прийом Чекаємо Вас в "Са-Ната"!

Стоимость прицельного снимка зуба

Поділитися