Цілодобова допомога *

Пародонтологія - напрямок стоматології, яке спеціалізується на ретельному вивченні, виконанні досліджень, профілактики та терапії захворювань пародонту (області навколо зубів, в яку входять ясна, а також періодонт, зубна емаль, корінь зуба і альвеолярний відросток щелепи).

Останнім часом пародонтоз - широко поширена, серйозна проблема, якої варто приділяти багато уваги. Базовою причиною, по якій виникає пародонтит - це бактерії. Вони збираються на зубах, після чого утворюють наліт і зубний камінь. Якщо не звернути на це увагу, то в кінцевому підсумку, парадонтит, може перейти в хронічну стадію.

Основними симптомами його появи прийнято вважати: кровоточивість, підвищена чутливість і рухливість зубів. Одним із способів лікування вважається вектор терапія Київ виробляє за допомогою особливого апарату. Вона дозволяє лікувати тканини уражені інфекціями на мікрорівні.

Доктор здійснює лінійні руху паралельно поверхні кореня зуба, не пошкоджуючи тверді тканини і м'які тканини. Найчастіше вектор терапія Київ призначається: як профілактичний засіб, в разі неприємного запаху з рота, при початковій стадії захворювання, гноїння ясен. Особливості цього лікування: безболісність, надійність, збереження цементу кореня, дбайлива шліфування кореня і емалі зуба, видалення поддесного каменю і так далі.

 

Команда «СА-НАТА» - справжні професіоналами з великим досвідом, які виконують свою роботу на найвищому рівні. Крім цього методу здійснюємо лікування ясен Київ і за допомогою інших способів, які також само ефективні, як і векторна терапія.

Однак, незважаючи на це, багатьма стоматологами світу було доведено те, що лікування ясен вектором досить результативне, тому вважається однією з найбільш затребуваних методик, за допомогою, якої проводиться лікування пародонту.

Дантисти «Са-Ната» володіють великим і успішним досвідом терапії пародонтиту за допомогою вектор-терапії. Здорові ясна, а також естетичні, міцні зуби пацієнтів - основна мета нашої роботи. Бажаєте зробити лікування ясен вектором в Києві? Тоді ми до Ваших послуг. Попередньо записатися до лікаря можна прямо зараз по телефону. Вартість послуги обов'язково підійде Вам по кишені.

Шинування зубів в Києві

Чи не поганим методом вважається ще шинирование зубів в Києві, основним завданням якого є зміцнення зубів, запобігання їх розхитування і випадання. Проводять його в ситуаціях, коли зуби рухливі, тобто, нещільно сидять в яснах.

Виробляти цю процедуру можна як верхній т і нижньої щелепи. Шинування зубів в Києві ділитися на два види: знімне і незнімне. В період лікування рекомендується виключити з раціону продукти, які сприяють розмноженню патогенних мікроорганізмів (газовані напої або ж солодощі).

Шинування зубів в Києві

Як бачимо, клініка «СА-НАТА» здійснює лікування пародонтиту Київ тільки за допомогою сучасних методів, при цьому використовує кращі матеріали і сучасне устаткування.

Під час проведення процедури, пацієнти не відчуває біль, а також дискомфорт, тому лікування пародонтиту Київ у нас вважає за краще проводити багато людей, в тому числі і постійних клієнтів.

Лікування ясен (пародонтиту), приклади робіт:

Лікування ясен (пародонтиту), вартість послуг:

Поділитися