відбілювання | Са-Ната - професійна стоматологічна клініка в Києві
Цілодобова допомога *
Відбілювання зубів

Відбілювання зубів

Красива білосніжна посмішка - мрія кожної людини, завдяки професійного відбілювання зубів в клініці Са-Ната Ви можете мати таку посмішкою. Високий ритм життя не завжди дозволяє пильно стежити за порожниною рота і зубної емаллю, в результаті емаль втрачає свій природний блиск. Багато людей намагаються домогтися бажаного в домашніх умовах, це можливо, але такий спосіб займає дуже багато часу, до того, в будь-який момент Ви можете перестати виконувати необхідні процедури через відпустки або інших турбот. Тому, ми рекомендуємо довіритися професіоналам нашої клініки і виконати експрес відбілювання - процедуру, після якої Ви отримаєте бажаний результат!

 

Ми гарантуємо:

  1. Відбілювання зубів в нашій клініки деформує емаль зубів;
  2. Використання виключно сучасного гелю для відбілювання;
  3. Реставруємо навіть темні ділянки зубів;
  4. Швидка і ефективна процедура за доступною ціною.

Наші клієнти дуже часто запитують - які процедури необхідно провести перед відбілюємо? Ми рекомендуємо виконати наступне: вилікувати карієс, якщо він є, позбутися від зубного каменю і виконати гігієнічну чистку, запломбувати зуби. Чи існують протипоказання для процедури? Ми не рекомендуємо вибілювати зуби вагітним і годуючим мамам, після процедури обмежтеся на деякий час (до 7 днів) від їжі, що містить сильні барвники, наприклад, шоколад, кава. Варто утриматися від куріння і вживання алкоголю.

Записуйтеся на прийом до наших професійних стоматологам, після первинного огляду Ви будете знати вартість всієї процедури, а також терміни досягнення бажаного результату. Крім усього, Ви отримуєте детальну консультацію по догляду за зубами, а також рекомендації до лікування можливих захворювань. Бажаємо Вам здорової і білосніжної усмішки, здатної підкорювати оточуючих Вас людей!

Поділитися