Цілодобова допомога *

Хірургія

 

Хірургія у стоматології зазвичай завжди асоціюється з неприємними відчуттями, але хочемо переконати Вас у цьому. Тому, що дивлячись на сучасне крісло стоматолога (особливо в "Са-Ната") може скластися враження про можливий політ у космос!

Безумовно медицина, у тому числі й стоматологія, зробила крок далеко вперед і зараз будь-яка складна операція проходить швидко, абсолютно безболісно та комфортно для пацієнта. Так і хірургія в сучасній стоматології включає широкий спектр різноманітних методів виконання тієї чи іншої маніпуляції, а також застосування в процесі найрізноманітніших видів  анестезії.

Хірургія в мережі стоматологічних клінік "Са-Ната"

Хірургія в мережі стоматологічних клінік "Са-Ната" здійснюється за найсучаснішими світовими протоколами й в команді наших фахівців працюють тільки кваліфіковані та досвідчені хірурги. Як і інші види процедур, в “Са-Ната” хірургічні втручання здійснюються за принципом комплексного підходу до пацієнта. Для того, щоб все відбулося “ювелірно”, грамотно та оперативно, перед маніпуляцією в обов'язковому порядку ми робимо детальну діагностику, а в процесі своєї роботи використовуємо інноваційне, сучасне та безпечне обладнання.

Видалення зубів фахівцями "Са-Ната" проводиться різними методами, враховуючи індивідуальні особливості та показання пацієнта. Така процедура, як видалення зубів "мудрості", відбувається настільки швидко та безболісно, що пацієнт не встигає навіть цього помітити. Видалення зубів здійснюється як мануально, так і з допомогою лазера чи п'езотома, залежно від показань.

Зубозберігаючі маніпуляції дозволяють продовжити життя Ваших зубів, уникнути більш складних хірургічних втручань або подальшої імплантації. Раніше будь-який "проблемний" зуб практично завжди підлягав видаленню, але в сьогоднішній сучасній стоматології надається шанс врятувати зуб і продовжити його життя. Принцип такого роду маніпуляцій – усунути вогнище запалення (кісти чи гранульоми).

До таких процесів належать:

 • Резекція верхівки кореня (видалення частини кореня зуба за наявності кісти або гранульоми)
 • Гінгівостіопластика (лікування ясен шляхом клаптевої операції)
 • Компактостеотомія (хірургічна зміна структури альвеолярного відростка)

Пластика вуздечки, язика та губи

 • Френулотомія (розтин вуздечки язика/губи)
 • Френулопластика (пластика язика/губи)
 • Вестибулопластика (пластика присінку ротової порожнини)

Розтин вуздечки язика чи губи допомагає усунути проблеми з пережовуванням їжі та скоригувати неправильний прикус у малюка.

 Пластика вуздечки язика та губи зазвичай застосовуються також з метою виправлення неправильного прикусу та при явних дефектах мови у дитини.

Пластика присінку ротової порожнини застосовуватися для корекції відстані між яснами й внутрішньою частиною губи. Необхідно при лікуванні хвороб пародонту. У більшості випадків  пластика вуздечки, язика чи губи здійснюється для пацієнтів дитячого віку: від 2,5 місяця життя до 9 років.

Анестезійні послуги в клініці “Са-Ната” також можуть похвалитися своєю “багатою” різноманітністю.

У своїй роботі (і особливо у процесі хірургічних втручань) фахівці мережі використовують:

 • Аплікаційну анестезію
 • Інфільтраційну
 • Провідникову анестезію
 • Комп'ютерну анестезію STA
 • Седацію уві сні (медикаментозний сон)
 • Також ми надаємо додатково послуги анестезіолога

Опинившись у мережі стоматологічних клінік “Са-Ната” у місті Києві, Ви можете на 100% бути впевненими у тому, що Ваше здоров'я та здоров'я Вашого малюка у надійних професійних руках! Довіряйте красу та здоров'я своєї посмішки лише досвідченим професіоналам своєї справи!

Хірургія, вартість послуг:

Поділитися