Видалення зубів в Києві. Пластика слизової рота лазером.

Видалення зубів в Києві за низькою ціною

Видалення зубів в Києві за низькою ціною

Хірургічна стоматологія - розділ медицини головною спеціалізацією, якої є лікування м'яких і твердих тканин порожнини рота.

Наша клініка надає всі існуючі на сьогодні хірургічні послуги: усунення зубів дорослої і молочних (складне і антіпічное), здійснення різноманітних клаптевих операцій, впровадження кісткового імпланта і так далі. Всі процедури, в тому числі видалення зуба, при необхідності, здійснюємо під місцевою анестезією. У нашій стоматології ці операції виконує досвідчений лікар-стоматолог (хірург) Ситник Людмила Олександрівна.

У клініці «СА-НАТА» хірургічні операції і процедури на м'яких тканинах здійснюються за допомогою консервативного методу і сучасного безпечного лазера iLase. Основними його перевагами вважаються: точність, безпеку, швидкість, а також відсутність побічних ефектів, комфортні умови проведення операції, як для лікаря, так і для пацієнта, швидкий термін лікування.

Восьмий зуб (мудрості), як правило, вважається частою причиною болю і дискомфорту в роті, у багатьох людей. Він може пошкодити ясна, вселиться в кістку або зуби, які знаходяться поруч з ним.

Наша клініка пропонує широкий спектр хірургічних послуг, в тому числі і видалення зуба мудрості в Києві ціна на якій демократична. Проведемо їх професійно і швидко, за допомогою кращих лікарів-стоматологів володіють великим досвідом, напрацьованим плідними роками роботи.

Така процедура, як видалення зубів Київ відбувається в кілька етапів: анестезія, усунення зуба і зашивання лунки. Не рекомендується проводити її на початку і кінці вагітності, під час прийому ліків, які знижують згортання крові, при гострих хворобах і так далі.

Пластика вуздечки верхньої губи

Причиною щілини межу передніми зубами є неправильна вуздечка верхньої губи. Якщо у Вас спостерігається не велика вуздечка, то тоді варто звернутися до фахівців нашої клініки. Пластика вуздечки ціна на яку доступна, буде зроблена в кращому вигляді. Звертайтеся, ми зробимо все якісно і красиво.

Необхідно відзначити, що пластика вуздечки ціна на яку встановлена ​​демократична проводиться без наркозу, або при найменшій дозі анестезії. При цьому відсутня кровотеча, адже лазер виробляє «запаювання» посудину. Мало того, не буде ніяких рубців, болю і набряків. Заживають рани швидко, адже лазер виробляє їх стерилізацію.

Згідно зі статистикою, більшість пацієнтів, яким необхідна така процедура як пластика вуздечки верхньої губи - це діти. Вперше вона була проведена в середині минулого століття, нині здійснюється за спеціальними сучасними методиками.

Терміновість проведення даної операції залежить від складності патології і сили її впливу на здоров'я людини. Пластика вуздечки верхньої губи лазером у немовлят здійснюється у віці від 2,5 до шести місяців. Другим періодом є вік від шести до дев'яти років.

Хірургія, вартість послуг:

Поділитися