Цілодобова допомога *

ЦИФРОВЕ СТОМАТОЛОГІЧНЕ СКАНУВАННЯ ЗУБІВ У КИЄВІ

ЦИФРОВЕ СТОМАТОЛОГІЧНЕ СКАНУВАННЯ ЗУБІВ У КИЄВІ

Мережа стоматологічних клінік «Са-Ната» завжди дотримується принципу надання найвищого рівня якості стоматологічних послуг! Щоб здійснювати свою роботу саме таким чином, наші лікарі у своїй роботі використовують сучасне обладнання останнього покоління, що відповідає світовим стандартам і вимогам.

 

Сканер Primescan Dentspy Sirona

Мережа клінік «СА-НАТА» оснащена сканером Primescan Dentspy Sirona (Німеччина) - найбільш точним з усіх внутрішньоротових сканерів, які порівнювалися в клінічних дослідженнях. Технологія динамічного сканування глибини забезпечує ідеальну чіткість і виняткову точність навіть при глибині вимірювання до 20 мм!

Завдяки здатності Primescan сканувати з неймовірною щільністю даних, він забезпечує повну тривимірну структуру всього, що знаходиться в його поле зору - з найпершого сканування.

 

Сканер Primescan Dentspy Sirona

Використання сканера Primescan при лікуванні в Києві

Ви можете забути раз і назавжди про зняття зліпків перед протезуванням!

Сканер Primescan Dentspy Sirona здійснює тривимірний знімок в порожнині рота пацієнта завдяки спеціальній мініатюрній камері.

Далі за індивідуальним 3Д-знімком Вашої щелепи готується модель зубних протезів, ідеально і точно підходяща для Вашої ситуації, враховуючи при цьому всі Ваші особливості, що надалі виключає будь-яке переліковування.

Сканер призначений так само для діагностики перед імплантацією, для проведення подальших реставрацій коронками, мостовидними протезами та вкладками.

Primescan Sirona дозволяє проводити сканування як всього зубного ряду, так і одиночних зубів і миттєво відправити дані сканування в зуботехнічну лабораторію, тим самим значно прискорити процес виготовлення хірургічного шаблону для подальшої імплантації або будь-якої ортопедичної конструкції.

Переваги при лікуванні зубів з використанням сканера Primescan

  • комфортний і швидкий процес процедури (сканування 2-х щелеп за 1 хвилину);
  • відсутність неприємних відчуттів в процесі сканування щелепи;
  • завдяки великому екрану пацієнт відразу може спостерігати процес, який відбувається у нього в щелепі, побачити які є проблеми та інше;
  • вже через пару хвилин після сканування пацієнт вже побачить на екрані комп'ютера, як виглядає його майбутній зубний протез і його майбутня посмішка в цілому.

 

Саме це чудо світової техніки допомагає клініці «СА-НАТА» втілювати Ваші найзаповітніші мрії на шляху до здорової, естетично гарної, білосніжної посмішки з результатом на багато років!

Поділитися