С уверенностью в безупречности зубов улыбайтесь широко и искристо!

 В стоматологии «Са-Ната» предлагает такие процедуры:

 • Удаление отвердевающего зубного налета, камня (минерализованных бляшек)
 • Чистку пародонтальных карманов
 • Окончательную полировку эмали, пломб

Высокотехнологичные нововведенияполечению зубов пришли и в Киев. Ультразвуковая чистка зубов – очевидно, тоже среди них. Преимуществом номер один данной техники является безболезненность. Ощущается лишьщекочущая вибрация. Поэтому анестезия требуется лишь в случаях, когда производится снятиеглубокого поддесневого налета. Также среди ключевых преимуществ – мягкое воздействие, которое обеспечивает специфика технологии.

Чистка камней на зубах ультразвуком, цена которой очень демократичная, производится с использованием высокотехнологичных ультразвуковых скейлеров. Суть работы автономного пьезоэлектрического (ультразвукового) скейлера заключается в воздействии на поверхность зуба вспененной струей воды с миллионами мелких разрывающихся пузырьков. В руках опытного специалиста скейлер обеспечивает деликатную и тщательную обработкуповерхности зубов с очищением от микробови минерализованного зубного налета.

Метод используется для подготовки к лечению – перед установкой пломб, протезированием, установкой имплантатов, для глубокой санации корневых каналов. Его применение влияет на эффективность терапии и долгосрочность полученного результата.

Перед тем, как пройти чистку, необходима консультация стоматолога и других специалистов. Только при отсутствии противопоказаний и рисков пациент может получить услугу.

Ультразвукова чистка

Очищення зубів ультразвуком - гігієнічна процедура за допомогою, якої видаляють м'який наліт і тверді відкладення з поверхні коронки, межзубного простору і важкодоступних місцях під яснами. У домашніх умовах повністю видалити тверді відкладення неможливо, тому вдаватися до професійної санації необхідно раз на півроку.

Ультразвукова чистка

Принцип дії

Для очищення застосовується ультразвуковий скейлер - пристрій, в комплекті з яким йде насадка, кінець її коливається з частотою 30000 коливань в секунду. На оброблювану ділянку наноситься гель особливого складу. При впливі ультразвукових хвиль з нього виділяє кисень. Найдрібніші бульбашки газу руйнують камінь. Тонкий наконечник скейлера і можливість його обертання на 300 ° дозволяють проникнути у важкодоступні місця. Певна частота і амплітуда впливу апарату ефективно видаляє всі види нашарувань, не пошкоджуючи емаль, слизову і тканини ясен.

На деяких особливо чутливих ділянках насадка пристрою може викликати больові відчуття різної інтенсивності. Тому процедура може проводитися з анестезією. У клініці Са-Ната ультразвукова чистка зубів Позняки супроводжується поліруванням поверхні коронки і фторированием, що зміцнює емаль і знижує чутливість пародонту. Тривалість дії становить близько години.

Переваги

Ультразвукова чистка зубів Київ, на відміну від інших методів (механічного, хімічного), повністю безпечна. Крім того, забезпечується:

 • відновлення корисної мікрофлори в ротовій порожнині, так як ультразвукова чистка зубів Лук'янівка видаляє відкладення, які є субстратом для патогенних мікробів;
 • поліпшення естетичного стану - позбавляє від пофарбованого нальоту, що сприяє відбілюванню ряду на 1-2 тони;
 • очищення від твердих відкладень в важкодоступних місцях, що неможливо досягти за допомогою інших засобів;
 • профілактику стоматологічних захворювань - карієсу, пародонтозу, стоматиту, гінгівіту.

Метод використовується для підготовки до лікування - перед установкою пломб, протезуванням, установкою імплантатів, для глибокої санації кореневих каналів. Його застосування впливає на ефективність терапії і довгостроковість одержаного результату.

Протипоказання

Протипоказаннями до надання послуги є:

 • гострі респіраторні захворювання;
 • хронічні хвороби органів дихання - астма, бронхіт;
 • серцеві патології;
 • наявність імплантатів, пломб, стоматологічних конструкцій;
 • зміна прикусу у дітей;
 • підвищена чутливість пародонту;
 • ВІЛ, туберкульоз, гепатит;
 • вагітність на останньому терміні;
 • алергічна реакція на алергію на препарати.

Перед тим, як пройти чистку, необхідна консультація стоматолога та інших фахівців. Тільки при відсутності протипоказань і ризиків пацієнт може отримати послугу.

Вартість послуги

Ультразвукова чистка зубів ціна, якої в клініці Са-Ната приємно здивує відвідувача, виконується на обладнанні від кращих виробників. У клініці діє система знижок.

Чищення зубів ультразвуком ціна, якої залежить від складності, застосовуваних анальгетиків і виду витратних матеріалів, в стоматологічній клініці Са-Ната не перевищує середньої по Києву. Послуга європейського рівня за доступною вартості дозволяє зробити профілактику стоматологічних захворювань доступною широкому колу споживачів. Фахівці клініки дадуть раду з підбору засобів для гігієни порожнини рота, дотримання правил догляду за зубами після ультразвукової чистки.

Поділитися