Цілодобова допомога *

Плазмоліфтинг у стоматології

Поняття «плазмоліфтинг» - вже стало дуже популярним і набирає обертів у сфері індустрії краси. Більшості вже вдалося випробувати на собі диво-ефект інноваційної процедури, що омолоджує, яка все частіше і частіше на слуху.

По суті «плазмоліфтинг» це регенеруюча процедура, яка передбачає місцеве введення плазми, отриманої зі своїх своїх тромбоцитів крові шляхом аутогемотерапії, тобто введення багатої тромбоцитами власної плазми людини.

Клітини сполучної тканини (фібробласти), розташовані в глибоких шарах дерми, починають синтезувати колаген та еластин, які відповідають за гладкість та пружність шкіри. Тобто відбувається самоомолодження своїми ж клітинами. Так само процедура плазмоліфтингу активно використовується з метою оновлення та активації волосяних цибулин для покращення росту та якості волосся. Зі шкірою ми з вами розібралися, але як «плазмоліфтинг» використовується і є ефективним у сфері стоматології?

 

 

 

«Плазмолітинг у стоматології» - процедура регенерації пошкоджених тканин, при якій вводиться плазма пацієнта, отримана з його крові в пошкоджені тканини ротової порожнини, в результаті чого відбувається оновлення і загоєння тканин шляхом природної регенерації.

Під впливом тромбоцитів, що містяться в плазмі, запальні процеси припиняються, а ясна гояться. Плазмоліфтинг як у стоматології, так і в косметології вважається унікальною процедурою, яка дозволяє за допомогою власних ресурсів організму здійснити регенерацію пошкоджених тканин.

У яких випадках рекомендується до застосування процедура «плазмоліфтингу» у стоматології?

 • У разі пародонтиту
 • З метою профілактики захворювань пародонтиту
 • У разі поставленого діагнозу: гінгівіт
 • Внаслідок виявленого пародонтозу
 • Внаслідок захворювань слизової оболонки порожнини ротаНа що здатна процедура плазмоліфтингу у стоматології?

 • Дозволяє боротися із запаленнями 
 • Покращує кровопостачання тканин
 • Ущільнує кісткову тканину (у деяких випадках можна спостерігати навіть відновлення кісткової тканини)
 • Знижчує кровоточивість
 • Мінімізує ризик розвитку запалень та патологій 
 • Власна плазма засвоюється максимально ефективно, є абсолютно безпечною для власного організму і не може спричинити жодних алергічних реакцій

Етапи процедури плазмоліфтингу у стоматології

1. Забір крові пациєнта у спеціальну пробірку.

2. Отримана пробірка з кров'ю поміщується у центріфугу, де відбувається процесс відділеня необхідної "корисної" плазми від решти іншої забраної крові.

3. Процесс введення цієї отриманої ин'єкції у необхідну область з метою відновлення та регенерації.

Ця процедура є абсолютно безпечною та максимально ефективною.


Оскільки мережа клінік «Са-Ната» працює за принципом комплексного індивідуального підходу до кожного пацієнта, наша команда завжди розглядає ситуацію з різних боків і здебільшого наш фахівець готовий запропонувати не один, а кілька варіантів вирішення ситуації. Тому у своїй діяльності фахівці мережі клінік «Са-Ната» також активно використовують у своїй практиці процедуру плазмоліфтингу.

Звичайно, дана процедура може підійти далеко не кожному пацієнту, і вона не є панацеєю від усіх захворювань. Для того, щоб чітко зрозуміти та визначитися, підібрати для себе найефективніше і відповідне вирішення проблеми, рекомендуємо звернутися до професіонального фахівця на індивідуальну консультацію. Тим більше контрольний огляд та професійна консультація у мережі клінік «Са-Ната» є безкоштовною послугою.


Швидше дзвоніть та записуйтесь на прийом! Чекаємо на Вас у «Са-Ната» і завжди раді допомогти Вам!

Поділитися