Цілодобова допомога *

Стерилізація стоматологічних інструментів в "Са-Ната" за допомогою автоклавів.

Стерилізація стоматологічних інструментів в

Стерилізація стоматологічних інструментів є однією з найважливіших заходів, яка дозволяє повторно їх використовувати.

Дана процедура у сфері стоматології покликана знищити всі можливі мікроби та попередити їх поширення.

Стерилізації обов'язково повинні піддаватися такі інструменти як бори, ендодонтичні інструменти, стоматологічні дзеркала і всі інші матеріали, які контактують з тканинами, слизової та кістковою тканиною під час операцій.

Стерилізація в клініці «Са-Ната» відбувається завдяки холодовому методу обробки спеціальним концентрованим складом, а також за допомогою теплового методу: обробка інструментів в автоклаві під дією високої температури.

Справа в тому, що автоклав дозволяє досягти максимальної якості стерилізації, тому ми використовуємо його в тандемі з холодовим методом для того, щоб досягти кращого результату і 100% безпеки для пацієнта!

Стерилізації в повній відповідності зі світовими стандартами

Стерилізації в повній відповідності зі світовими стандартами

"Са-Ната" використовує у своїй роботі сучасне обладнання останнього покоління. Для фахівців "Са-Ната" дуже важлива безпека прийому, якість своєї роботи і результат на багато років. Тому фахівці мережі клінік "Са-Ната" працюють з автоклавами 3-х брендів: це автоклави бренду "Melag", "Anthos" і "Castellini". Це новітнє і професійне обладнання стерилізації в повній відповідності до світових стандартів.

Безпечний і ефективний процес знезараження інструментів гарантує захист пацієнтів і медичного персоналу від інфекцій.

Автоклав бренду "Melag"

Автоклав бренду "Melag" німецького виробництва - це новий швидкодіючий автоклав, призначений для стерилізації наконечників і дрібних інструментів за допомогою пару. Наконечники, профілактичні та інші необхідні лікарські інструменти (довжиною до 20 см) , які можна простерилізувати між прийомом пацієнтів всього за 7 хвилин. В автоклаві є три програми класу «S»: всі вони відповідають Європейському стандарту EN 13060.

Автоклав бренду

Автоклави італійського бренду “Anthos”

Так само "Са-Ната" використовує автоклави італійського бренду "Anthos". Це абсолютно новий стандарт стерилізації інструментів із застосуванням інноваційних технологій.

Автоклав "Anthos" моделі A22 дозволяє відстежувати кожен окремий цикл стерилізації. А Стерилізатор "Anthos" моделі A28 + це "розумний" автоклав з ексклюзивною системою генерації пару. Він забезпечує високу швидкість виконання процесу стерилізації і виняткову стабільність термодинамічних параметрів. Даний автоклав оснащений настроюється сушінням і призначений для ефективної, якісної і швидкої обробки та стерилізації інструментів.

Автоклав марки "Castellini"

Третій наш незамінний помічник - італійський паровий автоклав бренду "Castellini", який забезпечує високу продуктивність процесу стерилізації, що надає можливість контролю всіх етапів процесу. Так само "Castellini" забезпечує високий рівень дезінфекції інструментів і гарантує безпеку процесу використання матеріалів, оброблених в даному автоклаві.

Щоб виконати свою роботу якісно і грамотно, необхідно враховувати не один фактор. Одним з основних складових якісного результату надання стоматологічних послуг є безпека і стерильність. Виходячи з цього, мережа клінік "Са-Ната" особливу увагу приділяє процесу стерилізації!

Стерилізація в стоматології має величезне значення, як для персоналу, так і для пацієнта.

«Са-Ната» робить все для того, щоб пацієнт був упевнений, що до нього поставляться уважно, а до його здоров'я дбайливо.

Проходячи лікування в «Са-Ната» Ви завжди можете бути впевнені, що Ваша посмішка в надійних і професійних руках!

Поділитися