Зубозберігаючі операції на Позняках ⚕️ Стоматологічна клініка Са-Ната
Зубозберігаючі операції

Зубозберігаючі операції

Хірургічна стоматологія для багатьох асоціюється з втратою (видаленням) зуба. Але в наші дні її головною метою залишається навпаки їх збереження. Таким чином, основним напрямком даної стоматології прийнято вважати різноманітні зубозберігаючі операції. Доктора нашої клініки роблять все, щоб зберегти зуб, навіть в найскладніших ситуаціях.

Основними видами зубозберігаючі операцій прийнято вважати:

  • гемісекція. Полягає в роз'єднанні коренів і видаленні одного з двох з коронкової частиною;
  • видалення кореня;
  • сепарація, проводиться для роз'єднання коренів і їх відновлення.

Гемісекція - вид операції, в результаті якої відбувається видалення частини зуба разом з коренем. Це надає можливість використовувати частину зуба в якості опори для подальшого протезування. Різновидом даної операції є коронорадікулярная сепарація. Вона проводиться в разі запалення між корінням.

Синус-ліфтинг дозволяє зробити більше обсяг кісткової тканини і змінити дно гайморової пазухи. Проводиться для поліпшення умов установки імплантатів. Виділяють 2 види операцій по синус-ліфтингу: закритий, а також відкритий.

Розрізання гнійних мішків (абсцесу).

Гнійні мішки, як правило, утворюються в результаті ускладнення захворювань зубів, а також при носінні неправильно виготовлених і встановлених протезів. Крім цього існує ряд інших причин: хронічна інфекція, поганий імунітет і так далі. Лікування полягає в приховуванні абсцесу і призначення певних антибіотиків.

Видалення кісти зуба. Причин виникнення кісти зуба є багато, причому найрізноманітніших. Але основними прийнято вважати запущений карієс і не правильне лікування. Залежно від габаритів кісти її можуть лікувати консервативним або ж радикальним методом.

Часто її лікують за резекцією верхівки кореня. Це дозволяє прибрати кісту і при цьому зберегти зуб. Основними показаннями для проведення даної операції прийнято вважати: гострий періодонтит, зміни в запломбованому зубі верхівки кореня і так далі. Дана операція відбувається в кілька етапів.

Подовження коронкової частини зуба. Така операція відбувається в тих випадках, коли необхідно змінити контури кістки, яка прилягає до зубів, або ж для усунення косметичних дефектів.

Гінгівопластика проводитися з метою зміни контуру ясен.

До проведення операції і після

Альвеолопластике дозволяє правильно змінити так званий альвеолярний гребінь, при травмах або ж дефекти.

Пересадка вільного ясеневого трансплантанта. Дана операція проводиться з метою пересадки певної частини слизової в місця рецесії.

Спрямована тканинна регенерація здійснюється у випадках лікування пародонтозу, і в випадках підготовки до операції по імплантації зубів.

Зубозберігаючі операції, вартість послуг

Поділитися