Коронка на зуб ціна Київ ⚕️ незнімне протезування зубів

Незнімне протезування зубів - коронка на зуб

У наші дні існує велика кількість незнімних протезів, найпопулярніша процедура - установка коронки на зуб. Протези відрізняються один від одного своїм складом матеріалів, а також технологіями їх виготовлення. Головною перевагою даної групи протезів є те, що встановивши їх у роті, людині не варто до них звикати.

Мало того, їх фіксація відбувається постійно, і не викликають дискомфорт (при правильному виготовленні). Серед всіх існуючих видів даного протезування, найпопулярнішим прийнято вважати - коронки, а також мостоподібні протези, які в свою чергу бувають металокерамічними або ж безметалове, керамічними.

Коронка представляет собой выступающую часть зуба, расположенной над десной. Основной её задачей является - измельчение пищи. Постоянная гигиена рта и правильный уход за коронками, позволяют им служить долгое время. В качестве материалов для изготовления коронок выступают: металлокерамика, пластик или же безметалловая керамика.

Мостовідний протез - це свого роду конструкція, головною функцією якої є заміщення одного або пари зубів. Для її установки необхідно, щоб були дві опори. Виготовляють їх з тих самих матеріалів, що і коронки.

МЕТАЛОКЕРАМІКА - є найпоширенішою ортопедичною конструкцією. Її використовують в ситуаціях, коли зуб, зруйнований настільки, що забезпечити міцність самої конструкції можна тільки за допомогою жорсткого, легкого, а також ажурного металевого каркаса, який роблять з так званого хромо-кобальтового сплаву.

Безметалова кераміка відноситься до категорії VIP-класу. Виготовляється з цільнокерамічної маси. Володіє хорошими функціональними властивостями, а також має естетичний вигляд. Головним її відмінністю є «Живий блиск».

Її важко відрізнити від справжніх зубів. Коронки, виготовлені з такої кераміки, дорожче, ніж сама металокераміка, адже їх виготовляють на дорогому, новітньому технологічному обладнанні.

Іноді коронки з даного виду кераміки встановлюють на вкладки з безметалловой кераміки. Основними властивостями вкладок є: міцність, довговічність, а також відсутність окислювальних процесів.

Мікропротезування - це один з основних методів відновлення зубів. Його завданням вважається відновлення зруйнованої частини зуба, за допомогою кераміки відповідає кольору, формі, а також прозорості, блиску і володіє стійкістю до стирання, як і справжні зуби.

Мікропротез (накладка, вкладка) - це вид протезування, при якому здорові тканини зберігаються. Необхідно сказати, що адгезивний протез відносять до мікропротези.

Виберіть встановлюються у випадках найменшого ушкодження зубів, адже це дозволяє зберегти зубні тканини. Дана технологія набула назви - мікропротезування за допомогою вкладок. Виберіть виготовляють з безметалловой кераміки, яка не має відмінностей від справжніх зубів, а її термін служби в кілька разів більше, ніж у пломби.

Якщо Ви вирішили замовити установку коронки на зуб в Києві - звертайтеся до наших фахівців за детальною консультацією та прорахунком вартості. Також, Ви можете записатися на прийом за допомогою контактної форми.

Незнімне протезування зубів, приклади робіт

Незнімне протезування зубів, вартість послуг

Поділитися