Чищення зубів air - flow⚕️ апаратна чистка зубного нальоту

С недавнего времени улучшение внешнего вида и здоровья зубов путем снятия мягких зубных отложений обеспечивает Air-Flow чистка зубов (Киев). Данная методика профессиональной гигиены полости рта отличается более деликатным воздействием на эмаль зуба в сравнение с успевшими приобрести распространение ультразвуковыми методиками. В числе проблем, которые удается успешно решить с применением Air-Flow – профилактика пародонтоза, а также снятие налета и пигментации (в частности, после ношения брекет-систем).

Повітряний потік (Air flow)

Повітряний потік (Air flow)

Air flow - це апаратна чистка зубного нальоту, яка знімає відкладення в важкодоступних місцях, в тому числі і в ясенних кишенях глибинної до 10-ти міліметрів, за допомогою розчину, який складається з води, повітря та соди, і подається через спеціальний наконечник. Що стосується полірування зубів, то вона виконується спеціальними обертовими щітками із застосуванням, так званих полірувальних паст.

Дану чистку варто проводити один раз на півроку (шість місяців) в якості профілактики. Протягом цей час, знову між зубами буде потроху накопичуватися наліт. Найчастіше він вражає зуби тих людей, які часто вживають каву або ж мають шкідливу звичку курити. Самостійно прибрати такі камені людина не в силах. Мало того, як показує практика, сучасній людині, яка живе постійно в швидкому ритмі життя, немає часу і сил для проведення ретельної чистки зубів.

Необхідно відзначити, що Air flow є обов'язковою в тому випадку, якщо ви вирішили зробити професійне або ж домашнє відбілювання зубів, так як це дозволяє вибілюючому речовини рівномірно провести свій вплив на всю поверхню зуба.

У більшості випадків, буває так, що люди побачивши гарні білі зуби після проведення чистки Air flow задоволені результатом без подальшого відбілювання.

Air - flow, вартість послуг

Поділитися