Хирургическая стоматология "СА-НАТА" ⚕️ Стоматология на Лукьяновке
Цілодобова допомога *

Руками фахівців безболісно і безпечно проводяться

навіть найскладніші хірургічні процедури!

У клініці «Са-Ната» на Лук'янівці на сучасному рівні проводиться наступний комплекс стоматологічних операцій:

  • Видалення зубів мудрості
  • Атипове видалення
  • Видалення молочних зубів
  • Пластика вуздечки язика і губ (френулотомія, Вестибулопластика, Френулопластика)
  • Компактостеотомія
  • Гінгівостеопластіка
  • Цистектомія (видалення кісти) і резекція верхівки кореня зуба

Хірургічна стоматологія сьогодні досягла нового ступеня якості

Можливості сучасної хірургічної стоматології істотно розширилися. Висококваліфіковані фахівці і передова апаратура дозволяють ефективно долати складні проблеми і рятувати зуби, які раніше неодмінно підлягали видаленню. У клініці «Са-Ната» на Лук'янівці провідним хірургом є лікар вищої категорії Ситник Людмила Олександрівна - фахівець з великим досвідом вирішення найскладніших завдань.

Стоматологія (Лук'янівка) забезпечує пацієнтам можливість успішно пройти такі маніпуляції, як видалення зубів, резекцію верхівок коренів зубів, розтин флегмони і абсцесів, операції на яснах, пластику вуздечок верхньої і нижньої губи, а також мови.

Видалення зубів (Київ) проводиться все рідше, стоматологи намагаються обмежити лікування зубозберігаючих операцій. Видаляти зуб доводиться тільки при наявності хронічного інфікування, запущені патології ясен, істотне пошкодження зуба в результаті прогресування карієсу або після травми.

Операції без болю: поверхнева седація і загальна анестезія в стоматології

Навіть найскладніші хірургічні процедури не варто асоціювати з болем. Ефективність сучасних методик анестезії не порівняти з тими способами знеболювання, які застосовувалися раніше. З недавнього часу популярність придбала так звана «поверхнева седація» - введення пацієнта в стан глибокого розслаблення, в якому зберігається адекватне дихання і можливість реагувати на команди лікаря. Лікування із застосуванням подібного виду знеболювання, практично, не залишає у пацієнта спогадів.

В исключительных случаях стоматологические операции могут проводиться с применением общей анестезии. Речь идет не о банальном страхе перед стоматологом, а о наличии серьезных проблем со здоровьем, которые лечение зубов (Киев) обычным способом может только усугубить. К примеру, общая анестезия применяется в случае аллергии на местный анестетик, обостренный рвотный рефлекс, патологии дыхательных органов, иммунные проблемы.

Зубозберігаючі операції, лазер і інші інновації

Зубозберігаючі операції, лазер і інші інновації

У клініці «Са-Ната» на Лук'янівці можна зробити видалення зуба мудрості (Київ), ціна якого буде цілком доступною. Але ключові напрямки хірургії сьогодні не пов'язані з видаленням зубів. Пріоритет належить зубозберігаючих операцій, які дозволяють зберегти на перший погляд «безнадійні» зуби. У практиці хірургів широко використовується лазер, що дозволяє мінімізувати травматизацію тканин і больовий ефект. Зокрема, дитяча стоматологія (Лук'янівка) пропонує пацієнтам таку процедуру, як пластика вуздечки лазером.

Пройдіть лікування в клініці «Са-Ната» - оцініть наші переваги!

Сучасний рівень стоматологічних послуг, які ми пропонуємо, вже встигли заслужити схвалення багатьох пацієнтів. У нас проходять лікування всі члени сім'ї, нашу клініку часто рекомендують колегам і знайомим. Приходьте до нас - ми допоможемо з мінімальним дискомфортом подолати Вашу проблему!

Рекомендації стоматолога: догляд за ротовою порожниною після видалення зуба або іншої операції

У перші години після хірургічного втручання бажано нічого не їсти і не торкатися до поверхні рани мовою або іншими предметами. Вживати гаряче і чистити зуби можна тільки через 24 години після процедури. На наступний день необхідно відвідати лікаря для контрольного огляду.

Краще залишити неприємні процедури по лікуванню зубів в минулому,

ніж жити з острахом в їх очікуванні!

Хірургія, вартість послуг:

Поділитися