Терапевтична стоматологія ⚕️ Са-Ната, стоматологія на Лук'янівці
Цілодобова допомога *

Мета роботи колективу клініки «Са-Ната» - Ваша гарна посмішка

Терапевтична стоматологія на Лук'янівці пропонує наступні послуги:

 • Профілактичний огляд, оцінка стану зубів і ясен
 • Відновлення ослабленою емалі з первинною формою карієсу
 • Художня реставрація зубів
 • Пломбування каріозних порожнин і кореневих каналів
 • Зняття зубного каменю ультразвуком
 • Фотовідбілювання зубів лазером
 • Лікування кореневих каналів
 • Підготовка зубів до протезування

Лікування карієсу - ключове завдання наших стоматологів-терапевтів

Лікування карієсу - ключове завдання наших стоматологів-терапевтів

Хоча згідно з даними ВООЗ, майже у 100% людей присутні ознаки карієсу, захворювання можна і потрібно лікувати. Пацієнтам з ранньою стадією карієсу в клініці «Са-Ната» на Лук'янівці пропонується пройти процедуру ремінералізації емалі з нанесенням кальцій-фторсодержащего лаку - штучного покриття, яке буде виконувати функцію бар'єру від агресивного впливу слини і зовнішніх чинників.

При наявності карієсу середньої та глибокої стадії проводиться очищення, а потім пломбування каріозної порожнини. Наші фахівці підбирають матеріали в залежності від естетичних потреб, а також ступеня навантаження на зуб. У будь-якому випадку пацієнту забезпечується міцність і довговічність зуба після лікування.

Одонтофобія переможена: лікування без болю і дискомфорту

Пацієнтам, які відчувають страх перед стоматологічними процедурами, в клініці «Са-Ната» на Лук'янівці пропонуються індивідуальні варіанти знеболювання. При необхідності використовується інфільтраційна або аплікаційна анестезія. Наприклад, для вирішення невеликих проблем від неприємних відчуттів можна позбутися за допомогою використання спрею лідокаїну, тобто не потрібно робити ніякого уколу. Ми маємо досвід лікування пацієнтів з одонтофобіей. почитайте їх відгуки про «Са-Нату»  і переконайтеся самі, наскільки ефективно в нашій клініці зуміли нічого вдіяти!

Одонтофобія переможена: лікування без болю і дискомфорту

Нарощування зубів: функціональність і природний вигляд на 100%

У нашій клініці застосовуються сучасні технології, які дозволяють на 100% відновити зуб в його первісному естетичному і функціональному стані, навіть якщо він в істотному ступені зруйнований. Інноваційні матеріали повністю сумісні з тканинами зуба. Вони не виділяються на тлі природної зубної емалі і не змінюють колір з часом. При необхідності, лікар підбирає матеріал, що містить в своєму складі фтор, що попереджає подальше прогресування карієсу.

Стоматологія на Лук'янівці «Са-Ната»: ми пропонуємо більше, ніж Ви очікуєте

Ми розуміємо, що терапевтична стоматологія в Києві повинна відповідати таким критеріям: висока якість послуг, застосування сучасних технологій і успішні результати роботи. Все це у нас є!

Додатково ми пропонуємо:

 • Абсолютний комфорт під час лікування
 • Доступні ціни на всі послуги
 • Дуже зручне розташування

Дістатися до клініки «Са-Ната» на Лук'янівці можна легко, як громадським транспортом, так і власним. Наша адреса: Київ, вул. Дмитрівська, 75.

Профілактика - це завжди краще, ніж лікування!

Утворення карієсу і початку багатьох захворювань можна уникнути за допомогою професійної гігієнічної чистки зубів з видаленням зубних відкладень. У нашій клініці для кожного пацієнта техніка чищення підбирається індивідуально. При цьому використовується найбільш передове обладнання: повітряно-абразивні системи, ультразвукові скейлер і сучасні ручні інструменти. У кожної людини існують свої певні проблеми з зубами і яснами. Терапевтична стоматологія на Лук'янівці  - це ідеальне рішення на шляху до здоров'я і краси Ваших зубів.

Профілактика - це завжди краще, ніж лікування!

Ласкаво просимо в комфортну стоматологію!

Наші роботи:

Вартість терапевтичних послуг:

Поділитися