Панорамний знімок зубів ціни ⚕️ Са-Ната - стоматологія на Лук'янівці
Цілодобова допомога *

Рентгенологія

Розпізнавання стоматологічної проблеми - це перший крок до її усунення!

Розпізнавання стоматологічної проблеми - це перший крок до її усунення!

У клініці «Са-Ната» на Лук'янівці пацієнтам надається комплекс сучасних рентгенологічних послуг:

  • Пломбування каналів і інші процедури під рентгенівським контролем
  • Прицільні знімки зубів
  • Панорамні знімки (цифрові ортопантомограми) зубів
  • Збереження рентгенівських знімків в базі даних клініки

Використання рентгенографії в ході лікування підвищує його ефективність на всіх етапах

Переглядаючи відгуки про стоматологічних клініках Києва, можна зробити висновок, що найважливіше значення в успішності всіх лікувальних процедур має наявність в медустанові сучасного обладнання. Унаслідок передового оснащення лікування в клініці «Са-Ната» на Лук'янівці проводиться з найвищими показниками ефективності. Серед апаратури клініки - і актуальні модифікації рентген-систем.

Використання рентгенографії в ході лікування підвищує його ефективність на всіх етапах

Лікування зубів (Київ) передбачає використання декількох видів прицільної рентгенографії. Зокрема, в стоматологічних клініках використовуються прікусние пристрої для виявлення каріозних порожнин і періапікальние - для виявлення періодонтальних проблем і абсцесів. Інновацією в сфері прицільної рентгенографії слід вважати апарати під назвою цифрові візіографі. Їх особливістю є мінімальна доза опромінення, необхідна для отримання рентгенівського зображення, а також можливість проекції знімка зуба в реальному часі на монітор. Стоматолог отримує на екрані комп'ютера збільшене і чітке зображення з високою роздільною здатністю, що дозволяє зробити достовірні висновки про проблему пацієнта і підібрати оптимальні способи її вирішення.

Сучасні способи рентгенографії абсолютно безпечні для дітей

Сучасні способи рентгенографії абсолютно безпечні для дітей

Батькам маленьких пацієнтів не варто хвилюватися з приводу призначення рентгенографії в клініці «Са-Ната» на Лук'янівці. У нас в клініці використовуються тільки прогресивні і безпечні способи подібного обстеження. Для дітей ми застосовуємо тільки радіовізіографи - технологію отримання рентгенівських знімків з мінімальним променевим навантаженням (в 10 разів меншою в порівнянні зі звичайним рентгеном).

Найсучасніший вид рентгенівського обстеження в стоматології - ортопантомографія

З розвитком методик корекції прикусу, імплантології, а також комплексної реабілітації стоматологічних пацієнтів виникла необхідність в отриманні зображення всієї зубощелепної системи, а не тільки окремих зубів. В якості ефективного вирішення даного завдання в стоматологічну практику увійшла ортопантомографія - технологія, що дозволяє отримувати панорамні знімки. Ця технологія передбачає використання рентгенівської системи, в якій джерело випромінювання і його приймач рухаються навколо голови пацієнта в протилежних напрямках.

Панорамний знімок (Лук'янівка) використовується для оцінки стану зубного ряду (ортодонтія), визначення глибини і конфігурації пародонтальних кишень (пародонтологія), для виявлення невидимого візуального каріозного ураження (терапія), для дослідження стану коренів і виявлення кіст (хірургія), для аналізу кісткової тканини і зв'язкового апарату перед протезуванням (ортопедія).

Скористайтеся сучасними діагностичними ресурсами стоматологічної

клініки «Са-Ната» на Лук'янівці!

Рентгенологія, вартість послуг:

Поділитися