Профілактика і гігієна зубів ⚕️ Са-Ната - стоматологія на Лук'янівці
Цілодобова допомога *

Професійна гігієна порожнини рота підкріплює впевненість в привабливості Вашої посмішки!

Професійна гігієна порожнини рота підкріплює впевненість в привабливості Вашої посмішки!

У стоматологічній клініці «Са-Ната» на Лук'янівці здійснюється комплекс сучасних процедур по професійної гігієни, чищення і обробці зубів захисними покриттями:

  • Гігієна ротової порожнини з використанням бікарбонату Са + і бікарбонату Na
  • Ультразвукове очищення зубів від мінералізованих відкладень
  • Комплексна гігієнічна чистка з використанням апарату «Air-Flow»
  • Покриття зубів фторлаком
  • Обробка зубів фторсодержащей пастою «ToothMousse»

Використання ультразвуку - сучасний стандарт професійної чистки зубів

У нашій клініці механічні прийоми чищення зубів сьогодні застосовуються в якості допоміжних. У більшості випадків зняття зубного нальоту і конкрементів (каміння) здійснюється за допомогою ультразвукового скейлера.

Використання ультразвуку - сучасний стандарт професійної чистки зубів

Професійне чищення зубів ультразвуком в центрі стоматологічних послуг «Са-Ната» на Лук'янівці проходить в кілька етапів. На першому проводиться зняття м'якого нальоту за допомогою абразивних паст, а потім конкрементів з використанням ультразвукового скейлера. На другому - полірування емалі спеціальними щіточками. На третьому - фторування зубів (Київ).

Більшість передових стоматологічних технологій сьогодні прийшли до Києва. Ультразвукова чистка зубів проводиться із застосуванням передових апаратів останніх модіфікацій.Чістка каменів на зубах ультразвуком, ціна якої в клініці «Са-Ната» дивує своєю доступністю, збільшує кількість світла, відбитого від зубів, тому вони стають візуально більш блискучими і світлими.

Самий ощадливий і м'який спосіб очищення зубів

Самий ощадливий і м'який спосіб очищення зубів

З недавнього часу поліпшення зовнішнього вигляду і здоров'я зубів шляхом зняття м'яких зубних відкладень забезпечує Air-Flow чистка зубів (Київ). Дана методика професійної гігієни порожнини рота відрізняється більш делікатним впливом на емаль зуба в порівняння з встигли придбати поширення ультразвуковими методиками. Серед проблем, які вдається успішно вирішити із застосуванням Air-Flow - профілактика пародонтозу, а також зняття нальоту і пігментації (зокрема, після носіння брекет-систем).

В основі методики Air-Flow - повітряно-водно-порошкове вплив на зуби. Як дрібнозернистих абразивів використовується бікарбонат Na (харчова сода) і бікарбонат Са +. Порошок складаються з заокруглених частинок найменшого розміру, що мінімізує ризик дряпання зубної поверхні.

Для фахівців клініки «Са-Ната» на Лук'янівці важливий довгостроковий результат!

Стоматологія (Лук'янівка) крім комплексу передових заходів щодо професійної чищенні зубів, здійснює консультаційну підтримку пацієнтів. Для збереження результатів гігієнічних процедур, пройдених в стінах клініки, проводиться індивідуальний підбір засобів по догляду за ротовою порожниною.

Після наших процедур чистота, естетика і здоров'я зубів а також свіжий подих Вам забезпечено!

Профілактика та Гігієна, вартість послуг:

Поділитися