Пародонтологія (лікування ясен) "Са-Ната" ⚕️ стоматологія на Лук'янівці
Цілодобова допомога *

Фахівці допоможуть Вам відновити здоровий стан ясен!

Фахівці допоможуть Вам відновити здоровий стан ясен!

Клініка «Са-Ната» на Лук'янівці надає наступні послуги у напрямку пародонтологии:

  • Вектор-терапія
  • Закритий кюретаж лазером
  • Шинування зубів стекловолоконной стрічкою
  • Лікування пародонтиту, гінгівітів і пародонтозу
  • Всі різновиди пародонтальних операцій

Сьогодні будь-яка стадія пародонтиту успішно лікуватися

Залежно від міри розвитку захворювання лікування пародонтиту (Київ) передбачає реалізацію програм різної складності і тривалості. У будь-якому випадку, допомога фахівців клініки «Са-Ната» на Лук'янівці забезпечує пом'якшення проявів запального процесу і поліпшення якості життя пацієнта.

Починається терапія в нашій клініці з видалення нальоту і зубного каменю, а також полірування коренів зуба.
Виконується процедура за допомогою ультразвукового устаткування (скейлером) під місцевою анестезією. При наявності пародонтальних кишень далі проводиться їх закритий кюретаж. У нашій клініці процедура здійснюється за допомогою лазера iLase, що мінімізує больові відчуття і забезпечує антибактеріальний ефект. Подальше лікування спрямоване на хірургічну корекцію або загальне зміцнення ясен для ліквідації загрози рецидиву захворювання.

Порятунок рухомих зубів: особливості процедури шинирования

В нашу клініку іноді приходять пацієнти, охоплені панікою. Проблеми з яснами викликають рухливість зубів, яка спочатку проявляється в деформації прикусу, а потім чревата втратою не одного зуба. Ми пропонуємо в подібних випадках шинування зубів (Київ), тобто скріплення декількох зубів в цільну нерухому систему.

В клинике «Са-Ната» на Лукьяновке используется три варианта шинирования: стекловолоконной лентой, при помощи коронок и посредством бюгельных протезов. После связывания зубы прочно стоят на месте, жевательная нагрузка равномерно распределяется между ними.

Найефективніша інновація сучасної пародонтології

Стоматологія (Лук'янівка) сьогодні широко використовує ультразвукові технології. Однією з них є вектор-терапія, застосування якої дозволяє ліквідувати причину пародонтозу - патогенні бактерії, а не тільки очистити наліт і інші відкладення. Лікування ясен вектором - це високоефективне підтримує засіб після проведення хірургічної операції, а також успішна методика профілактики відторгнення імплантатів. Крім цього, вектор терапія (Київ) використовується в якості альтернативи хірургічного втручання для лікування пародонтальних кишень глибиною до 11 мм.

Високотехнологічне обладнання - очевидна перевага клініки «Са-Ната»

Високих показників успішності лікування в нашій клініці вдається досягати багато в чому завдяки наявності передової апаратури. Зокрема, мова йде про ультразвуковому приладі для вектор-терапії, а також лазері нової генерації iLase. Ласкаво просимо в клініку «Са-Ната» за адресою Київ, вул. Дмитрівська, 75!

Хворобу легше запобігти, ніж лікувати (поради спеціаліста)

Лікування ясен (Київ) може і не знадобиться, якщо дотримуватися низки нескладних правил по догляду за ротовою порожниною і регулярно звертатися до стоматолога для профілактичного огляду. У числі тривожних симптомів, з появою яких фахівця слід відвідати невідкладно, - кровоточивість, болючість і набряклість ясен.

З підтримкою наших фахівців Ваші проблеми з яснами залишаться в минулому!

Пародонтологія (лікування ясен), приклади робіт:

Пародонтологія (лікування ясен), вартість послуг:

Поділитися