Ортопедія зубів (протезування) ⚕️ "Са-Ната", краща стоматологія Києва
Цілодобова допомога *

Ортопедия (Протезирование)

Стоматологічна клініка «Са-Ната» пропонує наступні види процедур в області протезування:

Суцільнометалеві, металокерамічні, фотокомпозітние і цельнокерамические коронки

  • Мостовидні конструкції
  • Адгезивні мости
  • Знімні протези спільного німецько-українського виробництва
  • Вініри, люмініри, компонуються
  • Бюгельні протези з різними видами фіксації

Протезування в клініці «Са-Ната»: всі сучасні способи відновлення зубного ряду за найдоступнішими цінами.

У нашій клініці серед найбільш затребуваних послуг - саме
протезування зубів. Ціна (Київ) при цьому відрізняється помірністю і доступністю. Залежно від індивідуальних потреб ми пропонуємо нашим пацієнтам коронки і мостовидні конструкції з високоміцних матеріалів. Можна виділити наступні показання до закриття зуба коронкою: наявність тріщини, відколу якої суттєвої стертих, велика пломба, необхідність в закритті імплантату або установки коронки в якості опори для мостовидной конструкції.


Для виготовлення коронок сьогодні використовуються досить різноманітні матеріали. Металеві коронки, які ще недавно були безальтернативним варіантом захисту для пошкоджених зубів, все частіше поступаються місцем металокерамічним, фотокомпозітним і цельнокерамических конструкціям.

Вініри від «Са-Ната» - актуальний тренд, який не вийде з моди.

Вініри від «Са-Ната» - актуальний тренд, який не вийде з моди.

Хочеться, щоб посмішка була бездоганною в будь-якому віці. Підліткам та молоді в силу їхньої емоційності притаманне прагнення до широкої і відкритої усмішці. Однак нерідко перешкодою до неї є далеко не ідеальні зуби. У підлітковому віці зважитися на радикальне лікування зубів з установкою коронок і інших протезних конструкцій нелегко. Та й чи потрібно йти на такий крок, якщо зуби мають тільки естетичні дефекти, але цілком функціональні?

У клініці «Са-Ната» в подібних випадках юним пацієнтам пропонуються керамічні вініри, ціна на які цілком доступна. Під вініри не потрібно препарувати зуб і видаляти пульпу. Вони являють собою тонкі пластини-накладки, які прикріплюються до зубів за допомогою спеціального клею після легкої зачистки емалі. Для вирішення суто естетичних проблем ідеальний варіант - вініри на зуби. Ціна (Київ) на ці стоматологічні конструкції досить різна. Але ми готові запропонувати Вам прийнятний варіант!

Популярна інновація в сфері протезування - адгезивний міст

Традиційно, відсутність одного або декількох зубів заповнюється за допомогою мостовидних конструкцій. Їхній головний недолік полягає в необхідності препарування двох опорних зубів для установки на них коронок. Методика установки адгезивного мосту має принципову відмінність від загальноприйнятих до недавнього часу технік. Фотополімерні протези кріпляться до опорних зубів на штифтах або на стекловолоконной стрічці. Опорні зуби залишаються живими, зубні тканини продовжують природним чином отримувати харчування.

Адгезивні мости мають високі естетичні якості, тому з їх використанням можна провести відновлення передніх (фронтальних) зубів. Подібні конструкції функціональні і добре витримують жувальну навантаження.

Протезування зубів на Лук'янівці - це нові технології, нові матеріали і нові підходи!

Запит «стоматологія протезування Київ» набирається в пошукових системах досить часто. Зверніть увагу, які послуги пропонує клініка, які матеріали там використовуються, які фахівці там працюють, і виберіть оптимальний варіант! Приходьте на консультацію в нашу клініку - ми обов'язково зможемо запропонувати ще більше! Наша адреса: Київ, вул. Дмитрівська, 75.

Перш за все, необхідно стежити, щоб близько протезів не накопичувалися залишки їжі. Їх розкладання може спровокувати руйнування здорових зубів або стати причиною інфекційних уражень ясен. Не варто нехтувати природною санацією ротової порожнини під час прийому їжі, наприклад, закінчувати трапезу жуванням яблука.

Догляд за ротовою порожниною після протезування: старання стоматолога не повинні пропасти даремно!

Наші можливості протезування дозволяють повністю повернути Вашим зубам функціональність і естетичність!

Ортопедія (протезування), приклади робіт

Ортопедія (протезування), вартість послуг:

Поділитися